پربیننده ها

آخرین اخبار

29. دى 1396 - 14:17   |   کد مطلب: 300496
اسلام آبادخبر: امام جمعه موقت اسلام آبادغرب با اشاره به برخی مسائل و مشکلات شهرستان، از ‌عدم رسیدگی به زلزله زدگان شهرستان و طولانی شدن تعیین وضعیت مردم مسکن مهر انتقاد کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، 

حجت الاسلام روالله کرمی امام جمعه موقت اسلام آبادغرب در خطبه های نمازجمعه امروز شهرستان با اشاره به برخی مسائل و مشکلات شهرستان، از ‌عدم رسیدگی به زلزله زدگان شهرستان و طولانی شدن تعیین وضعیت مردم مسکن مهر انتقاد کرد و گفت انگار برخی مسئولین در غار اصحاب کهف خودشان را به خواب زده اند.

وی افزود: من تا شب گذشته رصد کردم که بنیاد مسکن که موظف به تعیین تکلیف شد گاهی وعده ی تخریب دادند دوباره وعده تعمیر دادند. این مساله و با ثبات نبودن وعده ها اذهان عمومی را مشوش می کند و مردم را در بلاتکلیفی قرار می دهد.

امام جمعه موقت اسلام آبادغرب گفت: مساله ی دیگر که مردم از آن بسیار ناراحتند؛ خانوارهای بهزیستی و کمیته امداد که اداره های کمیته امداد شهرستان دستور دارند که تا پایان سال ۵۰۰ خانوار را با این وضعیت معیشتی از تحت حمایت خارج نمایند. و این یعنی اگر برای این ۵۰۰ خانوار اشتغال زایی نشود فقر ۱۰۰ در ۱۰۰ شامل آنها می شود.

وی افزود: بعضی از خانوارهای بهزیستی در شهرستان با ۵ نفر معلول حمام یا سرویس بهداشتی ندارند. که این مساله را اداره بهزیستی خیلی سریع برطرف کنند در غیر اینصورت باید بیایند و جوابگوی کم کاری خود بشوند.

خطیب جمعه اسلام آبادغرب با اشاره به مناسبتهای پیش رو گفت: امروز جمعه روز غزه است، اسماعیل هنیه رییس جنبش حماس در نامه ای به رهبر انقلاب، از موضع رهبر انقلاب در مورد غزه و فلسطین تشکر کردند و همچنین از حمایت مردم عزیز ایران که سرنوشت ساز است.خدا رحمت کند حضرت امام را که فرمودند؛انقلاب ما به جهانیان صادر می شود، به هر حال اسراییل آمریکا بدانند فلسطین آزاد خواهد شد این وعده الهی ست به مستضعفان عالم.

وی افزود: سه شنبه سوم بهمن ماه ولادت باسعادت سفیر کربلا حضرت زینب سلام الله علیهاست. خانمها حتما در خانه جشن بگیرید. دختر رحمت است. امام صادق فرمودند اگر کسی سه دختر داشته باشد و درست تربیت کند وارد بهشت می شود.

حجت الاسلام کرمی با طرح این سوالات به خطبه های نماز جمعه پایان داد؛
آیا کسی هست مومن باشد اما دروغ بگوید؟!
آیا کسی هست مومن باشد اما اعمالش صالح نباشد؟!
آیا کسی هست مومن باشد اما در شهادتش دروغ بگوید؟!
آیا کسی هست به برکت جمهوری اسلامی به نان و نوایی برسد اما حق مردم را ضایع کند ؟!
جواب مثبت به همه اینها می شود بی تقوایی می شود دزد می شود خیانتکار می شود خیانت به خون شهدا و.... !!!

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران