پربیننده ها

آخرین اخبار

12. بهمن 1396 - 14:50   |   کد مطلب: 300769
اسلام آبادخبر: صاحبان کمک های به سرقت رفته از سوی زیباکلام می گویند او با هدف رفع نیازهای ضروری و اولیه مردم از ما پول گرفته و در شبکه های اجتماعی خبر از ثبت شکایت علیه زیباکلام می دهند.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، صادق زیباکلام که چندی پیش در برخی از رسانه ها در خصوص رفتارهای غیرعادی او مطالبی منتشر شده بود، کمک های مردمی ۴ میلیاردی به زلزله زدگان کرمانشاه را به خرید زمین و ساخت یک مجتمع سیاسی در سرپل ذهاب برای برخی جریانهای خاص اختصاص داده و حاضر نیست پول زلزله زدگان را برگرداند.

1

 در حالی که زیبا کلام در فراخوان اولیه خود "نیازهای گسترده اولیه" زلزله زدگان را به عنوان ابزار تحریک احساسات مردم برای واریز پول به حساب شخصی خود اعلام کرده بود، قرار است دقایقی دیگر کلنگ ساخت یک مجتمع سیاسی به مدیریت خودش را در سرپل ذهاب به زمین بزند.

خیانت این فرد در امانت مردم در حالی است که با سکوت دستگاه های نظارتی تا این لحظه از حضور برخی مسئولین در برنامه کلنگ زنی مجتمع زیباکلام خبر می رسد و ظاهرا قرار نیست کمکهای مردمی هیچگاه در اختیار مردم نیازمند باشند.

2

صاحبان کمک های به سرقت رفته از سوی زیباکلام می گویند او با هدف رفع نیازهای ضروری و اولیه مردم از ما پول گرفته و در شبکه های اجتماعی خبر از ثبت شکایت علیه زیباکلام می دهند. به نظر میرسد تا روشن شدن تکلیف شکایتها ساخت ساز در زمین خریداری شده توسط زیباکلام از نظر قانونی باید متوقف و او تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد.

 

 

تصاویر

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران