پربیننده ها

آخرین اخبار

21. بهمن 1396 - 13:11   |   کد مطلب: 300899
رئیس دانشگاه آزاد اسلام‌آباد غرب مطرح کرد/
انقلاب در برابر تمام دشمنان داخلی و خارجی ایستاده است
اسلام آبادخبر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب گفت: 40 سال است در برابر تمام دشمنان داخلی و خارجی ایستاده‌ایم.

به گزارش اسلام آباد خبر، دکتر محمد بستان در مراسم گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر اظهار کرد:  قیام اسلامی ما در سال 57 شباهت هایی به قیام امام حسین (ع) دارد و امیدواریم انتهای این قیام ما منتهی به قیام حضرت مهدی (عج) شود. قیام امام حسین (ع) در برابر تمام استکبار آن زمان ایستاد و ما هم در 4 دهه اخیر در برابر تمام کفر و استکبار ایستاده ایم، در قیام امام حسین (ع) ایشان و یارانش تا پای جان در برابر دشمن ایستادگی کردند و ملت ما هم در قیام سال 57 تا کنون تا پای جان در برابر دشمنان ایستاده‌اند.

 

 

وی افزود: هر شیطنتی که از سوی دشمن داخلی و خارجی اتفاق می افتد توسط مردم خنثی می‌شود و امروز ما باید این مردم را دریابیم و تمام تلاش خود را انجام دهیم که توده مردم حفظ شوند.

 

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه نیز با تبریک ایام پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه گفت: «پیامبر فرموده‌اند هر کسی بر فاطمه (س) صلوات بفرستد در آخرت مقام بالایی خواهد داشت و در نهایت همنشین پیامبر خواهد شد.

 

 

صلاح الدین قرتپه افزود: در روایات و احادیث معصومین شخصیت با شکوه دخت نبی اسلام بارها معرفی شده است و مقام معظم رهبری ایشان را کوثر تمام ناشدنی معرفی کرده است که بشر را به سر منزل سعادت می‌رساند.

 

 

قرتپه اظهار کرد: امام خمینی (ره) با الهام از تعالیم آزادی بخش اسلام انقلاب کرد و در دنیا ثابت کرد دین می تواند آزادی بخش باشد. انقلاب به رهبری امام اتفاق افتاد و تمام دنیا را حیران کرد و چنان سیلی محکمی به صورت استکبار زد که بعد از سالها هنوز نتوانسته است تعادل خود را حفظ کند و قرن‌ها باید بگذرد تا بشریت این انقلاب و ابعاد شکوهمند آنرا تحلیل کند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران