پربیننده ها

آخرین اخبار

30. بهمن 1396 - 11:09   |   کد مطلب: 301024
اسلام آبادخبر: در دیدار فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از پاسدارن ناحیه اسلام آبادغرب با رییس دادگستری شهرستان، مدیر دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران و بسیجیان شهرستان معرفی گردید.

به گزارش اسلام آباد خبر، صبح امروز در دیدار فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از پاسدارن ناحیه اسلام آبادغرب با رییس دادگستری شهرستان، سید بهروز درودیان بعنوان مدیر دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران و بسیجیان شهرستان معرفی گردید.

 

سرهنگ پاسدار بیژن خدادادیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان در این جلسه با تسلیت ایام فاطمیه عنوان کرد: انشاءالله مشاوره به مردم با تفکر بسیجی می تواند مثمر ثمر واقع شود.

 

وی با بیان اینکه؛ یکی از دغدغه های ما زنده نگهداشتن یاد شهداشت: به برخی از مشکلات شهرستان اشاره نمود.

 

دکتر نجفی رییس دادگستری شهرستان نیز در این جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) گفت: ارزش بسیج و بسیجی خیلی بالاست و ابراز امیدواری کرد با تقویت مشاوره حقوقی و قضایی مشکلات حقوقی این قشر معظم کاهش یابد.

 

وی بر همکاری بیش از پیش دادگستری با سپاه و نهادهای انقلابی تاکید نمود و گفت: با افتتاح ساختمان جدید دادگستری و برطرف شدن مشکل کمبود جا، یک مکان مناسب در اختیار دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران و بسیجیان شهرستان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران