پربیننده ها

آخرین اخبار

2. اسفند 1396 - 9:04   |   کد مطلب: 301036
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب با اشاره به اهمیت و جایگاه فرهنگ و هنر گفت: توجه به اصحاب فرهنگ و هنر باید در اولویت برنامه های اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب قرار گیرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، سرپرست جدید و کارکنان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با فرماندار شهرستان دیدار کردند. 

 

 

افشین کریمی فرماندار اسلام آبادغرب در این دیدار با اشاره به اهمیت حوزه فرهنگ و هنر گفت : فرهنگ و هنر نیازمند توجه جدی است باید با نگاه برنامه محور در این مسیر حرکت کرد. 

 

 

وی افزود: فرمانداری اسلام آباد غرب درچند سال اخیرتوجه ویژه ای به حوزه فرهنگ و هنر نموده است و دراین راستا اقدامات قابل توجهی به انجام رسانده است که در دوره های گذشته چنین کمک هایی صورت نگرفته است. 

 

 

 

کریمی گفت: باید در تمامی حوزه های فرهنگ و هنر برنامه ریزی لازم صورت گیرد حتی در روستاها و دهیاران نیز آماده هر گونه همکاری با حوزه فرهنگ و هنر می باشند. 

 

 

در این جلسه خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آباد غرب به ضرورت کار فرهنگی به صورت بنیادی اشاره کرد و گفت: اولویت اصلی ما خود اصحاب فرهنگ و هنر هستند و واگذاری امور به انجمن ها و موسسات فرهنگی هنری است و کاهش تصدی گری دولت در فعالیت های فرهنگی هنری است. 

 

 

وی افزود: در مدت کوتاهی برنامه های عملیاتی و راهبردی این اداره برای اجرایی شسدن در سطح شهرستان تهیه و تنظیم می شود تلاش می شود این برنامه ها با محوریت اهالی فرهنگ و هنر و رسانه تنظیم شود. 

 

 

در این دیدار همچنین از زحمات آقای رضا عباسی سرپرست پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب تقدیر گردید.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران