پربیننده ها

آخرین اخبار

2. اسفند 1396 - 9:07   |   کد مطلب: 301037
اسلام آبادخبر: قدرت احمدی عکاس و هنرمند برجسته اسلام آباد غرب موفق به کسب عنوان دوم نخستین سوگواره سراسری اربعین حسینی (ع) در آئینه رسانه در ایلام شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، قدرت احمدی عکاس و هنرمند برجسته اسلام آباد غرب موفق به کسب عنوان دوم نخستین سوگواره سراسری اربعین حسینی (ع) در آئینه رسانه در ایلام شد.

 

 این مراسم با معرفی ١٤ نفر از برگزیدگان صبح دوشنبه سی ام بهمن ماه 96  به کار خود پایان داد.  

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این مراسم با تشریح فعالیت گسترده پوشش رسانه ای خبرنگاران در راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: اهمیت برپایی این سوگواره تولید محتوا و ادبیات در حوزه اربعین است.

 

دکترعلیرضا شیروی همچنین به بایکوت خبری راهپیمایی عظیم اربعین توسط رسانه های غربی اشاره کرد و افزود: اربعین یک اَبَر رویداد در جهان است.

عمران خودآموز مدیرکل ارشاد اسلامی استان هم اربعین را یک رویداد بین المللی توصیف کرد و گفت: ظرفیت راهپیمایی اربعین اعتبار معنوی و فرهنگی برای استان دارد. 

رئیس خانه مطبوعات استان ایلام هم در این مراسم گفت: با توجه به اهمیت اربعین و نقش ایلام در برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین، استمرار برگزاری این سوگواره در سال‌های آینده با حضور استا‌نهای همجوار وجود دارد.

 

 

در پایان این مراسم از ١٤ نفر از برگزیدگان جشنواره تقدیر بعمل آمد و قدرت احمدی از شهرستان اسلام آباد غرب موفق شد عنوان دوم این جشنواره در بخش عکس را به خود اختصاص دهد. 

 

اصحاب رسانه، اصحاب فرهنگ و هنر، مدیریت و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب این موفقیت را به آقای قدرت احمدی عکاس و هنرمند ولایی شهرستان تبریک عرض می نمایند. 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران