پربیننده ها

آخرین اخبار

2. اسفند 1396 - 9:51   |   کد مطلب: 301041
اسلام آبادخبر: کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش حمیل از شرکت ۱۲۶۷ دانش‌آموز این شهر در مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر،سیدسجاد هاشمی، کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل برگزاری مسابقات قرآن را مهم توصیف کرد و گفت: مسابقات قرآن، عترت و نماز در مسیر توانمندسازی نیروی انسانی در این حوزه برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به حضور ۱۲۶۷ دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز افزود: این مسابقات در دو بخش دانش‌آموزان دختر و پسر مقاطع متوسطه اول و دوم در مرحله شهرستان برگزار شد.

 

شرکت 1267 دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز

هاشمی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق، نهج‌البلاغه، تفسیر قرآن، اذان، احکام و انشاء نماز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل تصریح کرد: این مسابقات توسط ۶۶ نفر از همکاران حوزه معاونت پرورشی قضاوت و داوری شد.

 

وی افزود: ۱۲۰ دانش‌آموزان دختر و پسر حائز رتبه‌های برتر مرحله شهرستانی مسابقات براساس رشته‌های اعلام شده به مرحله استانی راه خواهند یافت.

 

 

شرکت 1267 دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز
کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل در پایان گفت: معتقدیم که در حوزه فعالیت‌های قرآنی باید بیش از پیش تلاش کنیم./ایلکا

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران