پربیننده ها

آخرین اخبار

5. اسفند 1396 - 8:51   |   کد مطلب: 301057
اسلام آبادخبر: رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان تصریح کرد: 2 هفته دیگر این گزارش قطعی و نهایی در صحن علنی مجلس قرائت می شود و در ادامه متن آن را جهت اقدامات قضایی به قوه قضائیه ارسال می کنیم، هرچند که هم اکنون نیز دستگاه قضایی مشغول رسیدگی به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان است.

به گزارش اسلام آباد خبر، جبار کوچکی نژاد، رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: این گزارش جمع بندی و کاملاً آماده است و حتی برخی رسانه ها نیز آن را منتشر کرده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر دستور کار مجلس مباحث مربوط به بودجه سال آتی است، عنوان کرد: نمی توان همزمان هم این گزارش را قرائت کرد و هم مباحث بودجه را در صحن پیگیری کرد از همین رو به محض اتمام کار مجلس در خصوص بودجه این گزارش در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان تصریح کرد: 2 هفته دیگر این گزارش قطعی و نهایی در صحن علنی مجلس قرائت می شود و در ادامه متن آن را جهت اقدامات قضایی به قوه قضائیه ارسال می کنیم، هرچند که هم اکنون نیز دستگاه قضایی مشغول رسیدگی به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان است.

بیش از دو سال است که موضوع اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان روی میز مجلس آمده و تا کنون بالغ بر 14 هزار میلیارد اختلافات مالی در شرکت های زیر مجموعه این صندوق به ویژه بانک سرمایه شناسایی و اسناد و مدارک آن توسط مجلس جمع آوری شده است.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران