پربیننده ها

آخرین اخبار

19. اسفند 1396 - 22:50   |   کد مطلب: 301252
اسلام آبادخبر: استاندار کرمانشاه گفت: بانک‌های استان کرمانشاه همکاری بیشتری با واحدهای تولیدی بدهکار داشته باشند و شرایط امهال و بخشش جرایم این واحدها را فراهم کنند.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند شامگاه شنبه در ستاد رفع موانع تولید که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بی تفاوتی نسبت به مشکلات ایجاد شده برای واحدهای تولیدی از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان باید رفع شود، از مدیران استان خواست تا تمام توان و تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار گیرند.

وی ادامه داد: رکود واحدهای تولیدی هم به اقتصاد استان ضربه می زند و هم بیکاری را افزایش می دهد پس باید جلوی این زیان را گرفت و صنعت استان را رونق داد.

بازوند خاطرنشان کرد: فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی با تمام ظرفیت و توان خود، گام بلندی برای اشتغالزایی محسوب می شود که لازم است در این خصوص تمام توان خود را به کار گیریم.

استاندار کرمانشاه در ادامه از بانک های استان نیز خواست تا همکاری بیشتری با واحدهای تولیدی بدهکار داشته باشند و شرایط امهال و بخشش جرایم این واحدها را فراهم کنند.

وی در پایان گفت: همه باید برای بهبود وضعیت اقتصادی استان و کاهش نرخ بیکاری شبانه روز کار کنیم و از فرصت های بوجود آمده از سوی دولت نهایت استفاده را ببریم.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران