پربیننده ها

آخرین اخبار

22. اسفند 1396 - 9:15   |   کد مطلب: 301264
اسلام آبادخبر: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مردم استان کرمانشاه امیدوارانه منتطر شنیدن صدای بوق قطار درکرمانشاه هستند ولی با عملکرد مسئولان این اشتیاق در حال تبدیل شدن به رویایی دست نیافتنی است.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سیدقاسم جاسمی با انتقاد از روند تکمیل راه آهن غرب کشور، اظهار داشت: مسئولان امر وعده دهه فجر سال 96 را برای اتتاح این پروژه می دادند که این دهه هم گذشت ولی از افتتاح راه آهن کرمانشاه خبری نبود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید علت عدم تحقق این وعده‌ها مشخص شود زیرا هر بار با این قول ها امیدواری در بین مردم ایجاد می‌شود که به نتیجه نمی‌رسد، بیان کرد: مردم استان کرمانشاه امیدوارانه منتطر شنیدن صدای بوق قطار درکرمانشاه هستند ولی با عملکرد مسئولان این اشتیاق در حال تبدیل شدن به رویایی دست نیافتنی است.

وی افزود: رئیس جمهور و وزرا باید به وعده‌هایی که در زمان انتخابات یا در طول دوره مسئولیت خود مطرح کرده‌اند، عمل کنند زیرا مردم را در انتظار نگه داشتن، امر پسندیده‌ای نیست.

جاسمی در پایان از روند تکمیل و بهره برداری از خط راه آهن کرمانشاه انتقاد کرد و گفت: تامین اعتبار و تسریع در پرداخت بودجه مورد نیاز و فاینانس خارجی برای فعال سازی پروژه‌های بزرگ و ملی همچون راه آهن کرمانشاه به خسروی صورت گیرد.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران