پربیننده ها

آخرین اخبار

12. فروردين 1397 - 19:29   |   کد مطلب: 301369
اسلام آبادخبر: رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب از واژگونی خودروی تیبا در محور اسلام آبادغرب به کرمانشاه و مصدوم شدن 2 نفر در این حادثه خبر داد.

غلام اسدی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، واژگونی خودروی تیبا در محور اسلام آبادغرب به کرمانشاه و مصدوم شدن 2 نفر در این حادثه خبر داد.

 

 

وی افزود: در ساعت 12:47 دقیقه امروز در محور اسلام آبادغرب به کرمانشاه  یک دستگاه رانا واژگون شده که به محض اطلاع سریعا" تیم امداد هلال احمر و فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب در محل حادثه حاضر گردید.

 

اسدی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته، گفت: یک مصدومین حادثه پس از امدادرسانی اولیه توسط آمبولانس هلال احمر و فوریت های پزشکی به اورژانس بیمارستان اسلام آبادغرب منتقل گردیدند.

 

 

 

اسدی خاطرنشان کرد شب گذشته نیز یک دستگاه وانت در اسلام آبادغرب واژگون شده است.

 

وی افزود: در ساعت 23 شب گذشته یک دستگاه وانت پیکان در محور اسلام آبادغرب به کرمانشاه واژگون شده که به محض اطلاع سریعا" تیم امداد هلال احمر و فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب در محل حادثه حاضر گردید.

 

 

اسدی ادامه داد: مصدوم حادثه پس از امدادرسانی اولیه توسط آمبولانس هلال احمر و فوریت های پزشکی به اورژانس بیمارستان اسلام آبادغرب منتقل گردیدند.
 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران