پربیننده ها

آخرین اخبار

1. ارديبهشت 1397 - 10:40   |   کد مطلب: 301597
رئیس اداره نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه:
آلودگی هوای کرمانشاه به مرز هشدار رسید/ بحرانی شدن نقاط مرزی استان
اسلام آباد خبر: رئیس اداره نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه از بحرانی شدن وضعیت هوای نقاط مرزی استان خبر داد و گفت: میزان آلودگی هوای کرمانشاه نیز به مرز هشدار رسیده است.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ثریا قربانی  در خصوص وضعیت هوای استان کرمانشاه با توجه به توده گرد و غبار حاکم بر جو منطقه گفت: توده مذکور از شب گذشته جو استان به ویژه مناطق غربی و مرزی آن را تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: در نتیجه استقرار این توده در جو منطقه برخی از شهرستانهای استان کرمانشاه به ویژه شهرستان های غربی  و مرزی قصرشیرین، سرپلذهاب و پاوه دچار غبارآلودگی شدید شدند.

رئیس اداره نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه، غلظت ذرات گرد و غبار در شهرستان مرزی و زلزله زده سرپلذهاب را 929 کیلوگرم بر مترمکعب هوا اعلام کرد و گفت: هوای این شهرستان در وضعیت بحرانی قرار دارد.

وی افزود: شهرستان قصرشیرین نیز در وضعیتی مشابه سرپلذهاب قرار دارد، اما به دلیل ایجاد مشکل در سیستم سنجش این شهرستان میزان غلظت ذرات گرد و غبار در دست نیست.

قربانی از بحرانی بودن وضعیت هوای شهرستان پاوه نیز خبر داد و غلظت ذرات گرد و غبار در این شهرستان را 535 میکروگرم بر متر مکعب هوا عنوان کرد.

وی در خصوص وضعیت هوای شهر کرمانشاه نیز گفت: هوای کرمانشاه نیز با غلظت گرد و غبار 159  میکروگرم بر متر مکعب هوا در وضعیت هشدار قرار دارد.

این مسئول روند غلظت ذرات گرد و غبار را افزایشی عنوان کرد و گفت: هوای استان در وضعیت غیراستاندار قرار دارد.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر