پربیننده ها

آخرین اخبار

6. ارديبهشت 1397 - 21:55   |   کد مطلب: 301670
رئیس عقیدتی سیاسی هوانیروز ارتش:
شهدا سند افتخار ما هستند
اسلام آباد خبر: رئیس عقیدتی سیاسی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهدا سند افتخار ما هستند و شجره طیبه انقلاب اسلامی با خون پاک شهیدان آبیاری شده است.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،حجت‌الاسلام الله قلی عصر امروز پنجشنبه در مراسم یادواره شهید سرلشگر خلبان علی‌اکبر شیرودی که در سرپل‌ذهاب برگزار شد، اظهار داشت: در شبی که دشمنان می خواستند دین را از بین ببرند و صدای حلقه اتصال بین خلق و خدا خاموش شود و شعله بسیار بابرکت نور دین خداوند متعال از بین برود، حضرت علی (ع) در لیلةالمبیت آماده شد تا در بستر پیامبر بخوابد و در برابر دشمنان بایستد و شهدای ما نیز به تأسی از مولا علی(ع) اینگونه بودند.

وی در ادامه قضیه طبس را یکی از بزرگترین توطئه ها علیه نظام دانست و افزود: خداوند متعال در قضیه طبس شر دشمنان را به خودشان برگرداند و این توطئه‌ها با عنایت و لطف الهی و با خون پاک شهدا و با اعتقاد و همبستگی و همدلی و پیوستن همه مردم به ولایت فقیه خنثی شد.

حجت‌الاسلام الله قلی با بیان اینکه امام زمان (عج) صاحب اصلی انقلاب اسلامی است، گفت: در دوران دفاع مقدس و در عملیات بازی دراز که همه عرصه ها تنگ شده بود، ایثار و از خودگذشتگی و دلدادگی به خداوند و لبیک گفتن به صدای هل من ناصر ینصرنی امام حسین (ع) در وجود رزمندگان اسلام تبلور کرد.

رئیس عقیدتی سیاسی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با استناد به روایات و اشاره به عظمت مجاهدین فی سبیل الله گفت: خداوند آن مجاهد اسلام را از لحظه ای که از خانه حرکت می کند و به میدان جنگ می رود، اگر بازگشت یا بازنگشت در هر حال با هزاران ملائک از او محافظت می کند.

حجت‌الاسلام الله قلی با اشاره به ایثار و از خودگذشتگی شهدا، گفت: ما نیاز داریم تا از ایثارگری و منویات و اخلاص شهدا درس بگیریم تا بتوانیم خدمتگزار جامعه اسلامی باشیم.

رئیس عقیدتی سیاسی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: ما مدیون شهدا هستیم و شهدا سند افتخار ما هستند و شجره طیبه انقلاب اسلامی با خون پاک شهیدان آبیاری شده است.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی