پربیننده ها

آخرین اخبار

25. ارديبهشت 1397 - 11:50   |   کد مطلب: 301888
معاون فرماندارشهرستان دالاهو مطرح کرد:
عرضه و تامین کالاهای پر مصرف ماه مبارک رمضان در دالاهو
اسلام آبادخبر: معاون فرماندارشهرستان دالاهو نظارت و جلوگیری از افزایش قیمت را از وظایف اصلی ستاد تنظیم بازار برشمرد و بر لزوم مدیریت جدی و دقیق عرضه و تامین کالاهای پر مصرف در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، کمیته تنظیم بازار شهرستان دالاهو با محوریت ماه مبارک رمضان به ریاست معاون فرماندار و حضور مسئولین ذیربط و سایر مدعوین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

معاون فرماندارشهرستان دالاهو نظارت و جلوگیری از افزایش قیمت را از وظایف اصلی ستاد تنظیم بازار برشمرد و بر لزوم مدیریت جدی و دقیق عرضه و تامین کالاهای پر مصرف در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

 

 محمدی گفت: لازم است اقلام مصرفی و ضروری مردم در آستانه ماه مبارک رمضان به قیمت دولتی و تعاونی طوری توزیع شود که همه شهروندان امکان تامین اقلام را داشته باشند و اقلام و کالاها با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار عموم قرار بگیرد.

 

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به  ایام مبارک ماه رمضان ممکن است افراد سود جو سعی در  افزایش قیمت کالاها داشته باشند، افزایش قیمت کالاها به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست مگر اینکه موضوع بصورت مصوبه توسط مقامات مربوطه اعلام گردد.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران