آخرین اخبار

30. ارديبهشت 1397 - 9:40   |   کد مطلب: 301926
اسلام آباد خبر: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از اواخر روز دوشنبه تا پایان هفته جاری به دلیل عبور متناوب امواج ناپایدار از جو منطقه، هر روز شاهد رشد ابر و رگبار باران همراه با وزش باد و رعدوبرق در سطح استان خواهیم بود.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد خسروی در خصوص پیش بینی وضعیت هوای استان کرمانشاه طی روزهای های آینده گفت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی، هوای استان تا اواسط روز دوشنبه صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و افزایش ابر خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: همچنین طی این مدت، دمای هوای روزانه در سطح استان به تدریج افزایش می یابد.

وی تصریح کرد: به دنبال این شرایط از اواخر روز دوشنبه تا پایان هفته به دلیل عبور متناوب امواج ناپایدار از جو منطقه، هر روز و به ویژه طی ساعاتی از بعدازظهر و اواخر وقت شاهد رشد ابر و رگبار باران همراه با وزش باد و رعدوبرق در سطح استان خواهیم بود.

خسروی گفت: شرایط ناپایدار در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه عمدتاً در نواحی شمالی و شرقی استان، نمود بیشتری داشته و احتمال بارش تگرگ در سطح استان تقویت می شود، در ضمن این شرایط ممکن است طی ساعاتی از روزهای یاد شده هوای استان را به ویژه در نواحی مرزی کم و بیش غبارآلود کند.     

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران