پربیننده ها

آخرین اخبار

20. خرداد 1397 - 11:45   |   کد مطلب: 302076
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
چهار نفر از دانش آموزان شهرستان به مرحله دوم المپیاد نانو راه یافتند+اسامی
اسلام آباد خبر: جمال الدین برجی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب از راهیابی چهار نفر از دانش آموزان شهرستان به مرحله دوم نهمین المپیاد دانش آموزی نانو خبر داد .

به گزارش اسلام آباد خبر، جمال الدین برجی مدیر آموزش و پرورش شهرستان از راهیابی چهار نفر از  دانش آموزان شهرستان  به مرحله دوم نهمین المپیاد دانش آموزی نانو خبر داد .

 

 وی افزود :آزمون مرحله اول نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، اردیبهشت ماه سال جاری به ‌صورت سراسری برگزار شد و 437 نفر از دانش‌آموزان، حائز حدنصاب لازم برای حضور در مرحلۀ دوم این المپیاد شدند، که 8 نفر از این افراد از استان کرمانشاه  و از این 8 نفر 4 نفر از اسلام آباد غرب به اسامی( امیر رضا مرادیان،رضا بیگرضایی،حسام قمری،اسماء سلیمی) می باشند.

 

 نجفی  مدیر پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان  نیز در این باره گفت : مرحلۀ دوم المپیاد نانو در تاریخ 22 تیرماه در قالب یک آزمون تستی- تشریحی (20 سوال تستی و 4 سوال تشریحی) بصورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد. محورهای این آزمون مشتمل بر نانوفیزیک، نانوشیمی، نانوزیست‌فناوری و شبیه‌ سازی است که محتوای سوالات در این چهار محور را مباحث مبانی نانو، روش‌های سنتز، روش‌های مشخصه‌ یابی و کاربردهای فناوری نانو تشکیل می‌دهد.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران