پربیننده ها

آخرین اخبار

23. خرداد 1397 - 9:40   |   کد مطلب: 302094
اسلام آباد خبر: سفیر نروژ در ایران گفت: وزارت امور خارجه نروژ مبلغ ۵۰۰ هزار یورو از طریق سازمان امور پناهندگی نروژی به زلزله زدگان کمک کرده است.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سُفرای کشورهای نروژ و سوئد امروز در بازدید از مناطق زلزله زده سرپل ذهاب، آخرین کمکهای انسان دوستانه این کشورها به مردم زلزله زده این شهرستان را ارزیابی کردند.

 

لارس نوردرم سفیر کشور نروژ در ایران در جریان بازدید از شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب از تداوم کمکهای انسان دوستانه کشور خود به مردم زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.

 

وی بیان کرد: امروز اینجا هستیم تا از طرح‌ها برنامه‌هایی که سازمان امور پناهندگی نروژی در این منطقه اجرا کرده است، بازدید کنیم.

 

نوردرم اضافه کرد: ما امروز با خانواده‌ای دیدار کردیم که تقریباً همه چیز خود را در زلزله از دست دادند و به دیگر این به روستاهای این منطقه نیز سر زدیم.

 

سفیر نروژ در تهران، گفت: وزارت امور خارجه نروژ مبلغ ۵۰۰ هزار یورو را از طریق سازمان امور پناهندگی نروژی یاری رسانی انجام داده است.

 

وی افزود: ارزیابی هایی را انجام خواهیم داد تا ببینیم در آینده بر اساس نیازهای موجود چه کمکهایی می توانیم انجام دهیم.

 

علی اکبر اکبری مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه نیز در جریان این بازدید اظهار داشت: در جریان زلزله ۲۱ آبان سال گذشته، ۷۰ خانوار از پناهندگان عراقی در سرپل ذهاب دچار حادثه شدند و کمک‌های انسان دوستانه زیادی از سوی امور پناهندگان اهدا گردید.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران