پربیننده ها

آخرین اخبار

30. خرداد 1397 - 13:36   |   کد مطلب: 302146
اسلام آبادخبر: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اسلام‌آباد غرب گفت: در پی وقوع آتش سوزی در جنگلهای جنوبی منطقه برف آباد در اسلام آبادغرب، حریق با کمک بسیجیان شهرستان در کمتر از یک ساعت تلاش بی وقفه مهار گردید.

عباس قنبری در گفتگو با اسلام آباد خبر، با تشریح جزئیات مهار آتش سوزی جنگل های برف آباد اظهار داشت:  آتش سوزی در ساعت 16عصر روزدوشنبه 28 خرداد 97 در منطقه ارتفاعات برف آباد آغاز شد که به محض اطلاع نیروهای حفاظت منابع طبیعی سریعا" به منطقه وقوع آتش سوزی اعزام و وارد عمل شدند  و در کمتر ازیک ساعت با همکاری بی شائبه و تلاش بی وقفه نیروهای بسیجی پایگاه مقاومت امام حسن(ع) روستای برف آباد، آتش سوزی  بطور کامل مهار گردید.

 

وی با اشاره به سرعت عمل نیروهای  بسیج مردمی ومنابع طبیعی، عنوان کرد: این آتش سوزی خسارات زیادی نداشته و از تلاش نیروهای منابع طبیعی و بسیج  در مهار آتش سوزی تقدیر و تشکر نمود.

 

قنبری با بیان اینکه؛ در این حادثه کمتر از 3 هزار متر از مراتع و جنگل های برف آباد دچار حریق شده، گفت: اگر حضور به موقع همکاران و نیروهای بسیجی نبود، امکان تبدیل شدن آتش سوزی به یک بحران  و بر جای ماندن خسارت سنگین وجود داشت.

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران