پربیننده ها

آخرین اخبار

14. تير 1397 - 11:04   |   کد مطلب: 302253
مراسم تکریم و معارفه جانشین قرارگاه فضای مجازی بسیج امروز با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مراسم تکریم و معارفه جانشین قرارگاه فضای مجازی بسیج امروز برگزار شد.

 

سردار محمدحسین سپهر، جانشین سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مهندس منصور امینی در طول دوران تصدی مسئولیت قرارگاه فضای مجازی بسیج، دکتر مسلم معین را به عنوان جانشین جدید این قرارگاه معرفی کرد.

 

در پایان این مراسم حکم مسئولیت مسلم معین که به امضای سرتیپ پاسدار،  غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین رسیده بود به وی اهدا شد.

 

مسلم معین از نخبگان و افتخارات استان کرمانشاه می باشد که در جبهه رسانه های انقلابی با قلم شیوا و بدون اغماض خویش ثابت نموده دیده بانی امین برای انقلاب بوده و هست.

 

مسلم معین اصالتا" اهل شهرستان شهیدپرور اسلام آبادغرب می باشد، وی فرزند حاج هوشنگ معین فرماندار اسبق اسلام آبادغرب می باشد.

 

این پایگاه خبری این انتصاب شایسته را به این برادر انقلابی تبریک گفته و برای ایشان در این پست خطیر آرزوی پیروزی و سربلندی دارد و امید است بتواند با تخصص و تجربه غنی خویش در راستای دغدغه های مقام معظم رهبری وگسترش بیش از پیش روحیه جهادی کار و اقتصاد مقاومتی در اقشار مختلف بسیج گام بردارد.

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران