پربیننده ها

آخرین اخبار

17. تير 1397 - 11:00   |   کد مطلب: 302273
اسلام آباد خبر: با حضور مردم و مسئولین شهرستان یادواره شهدای آبروی محله با محوریت شهیدان قادر و تیمور گرامی در محله شهرستانی اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، با حضور مردم و مسئولین شهرستان یادواره شهدای آبروی محله با محوریت شهیدان قادر و تیمور گرامی در محله شهرستانی اسلام آبادغرب برگزار شد.

 

در این یادواره سرهنگ همتی جانشین عملیاتی سپاه شهرستان به مدعوین و حضار خیرمقدم عرض نمود،  در ادامه سرهنگ اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دالاهو به عنوان سخنران اصلی مراسم به ابعاد توصیفی شهدا ، نگاه آنان به هستی و مسئله انسان و خلقت و در محضر خدا بودن برای شهدای صدر اسلام ، انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت به صورت جداگانه پرداخت.

وی افزود : مسئله شهید و شهادت و مسئله رزم و قتال در راه خدا همچنان ادامه دارد و سالکان راه شهدا امروز می توانند به قافله آن ها بپیوندند و فقط صورت و ظاهر کار تغییر کرده است و می شود با درایت و تدبر در اسلام و سخنان رهبری و گوش به فرمان بودن ایشان و خواندن وصیت نامه شهدا ، در خط شهدا ایستاد و درخشید .

 

در این مراسم معنوی ذاکرین اهل بیت کربلایی محسن محمدی  و کربلایی میلاد احمدیان، مداحی و اجرای این برنامه را بر عهده داشتند که شور و حال معنوی خاصی به مراسم بخشیدند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران