پربیننده ها

آخرین اخبار

23. تير 1397 - 9:50   |   کد مطلب: 302318
اسلام آباد خبر: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اطلاعات کاملی برای راه اندازی این سامانه در دست نداریم گفت: هنوز اطلاعات لازم برای راه اندازی این سامانه به دست ما نرسیده است ، دولت با همکاری قوه قضائیه ، سازمان ثبت شرکت ها، سهامداران را به ظهور و نمایش مردم برسانند.

به گزارش اسلام آباد خبر، نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در واکنش به عدم راه اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران و مسئولان در کشور اظهارداشت: عده ای هنوز اطلاعات خود را درباره این سامانه به قوه قضائیه و سازمان ثبت شرکت ها نداده اند و یا بعبارتی میلی به دادن اطلاعات خود برای راه اندازی این سامانه ندارند.

 

وی بر همین اساس اضافه کرد: اعضای هیات مدیره و سهامداران برخی از شرکت ها هنوز معرفی نشده اند و پای کار نیامده اند؛ ژن های خوب هنوز در در سامانه ثبت نام نکرده اند و نمی خواهند که شناسایی شوند، شرکت هایی که با ارز دولتی تلفن همراه وارد کرده اند هنوز در سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران ثبت نام نکرده اند.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اطلاعات کاملی برای راه اندازی این سامانه در دست نداریم گفت: هنوز اطلاعات لازم برای راه اندازی این سامانه به دست ما نرسیده است ، دولت با همکاری قوه قضائیه ، سازمان ثبت شرکت ها، سهامداران را به ظهور و نمایش مردم برسانند.

 

قاضی پور افوزد: باید بگویند کدام آقازاده کدام همسر وزیر و فرزندش چه شرکتهایی را ثبت کرده است هنوز این اطلاع تکمیل نشده است یا بعبارتی دست هایی از پشت پرده مخالف راه اندازی این سامانه در کشور هستند چرا که با راه اندازی این سامانه با مشکلات زیادی مواجه می شوند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی