پربیننده ها

آخرین اخبار

13. مرداد 1397 - 15:06   |   کد مطلب: 302523
امروز شاهد تودیع مدیری خواهیم بود که در دوران 8 ساله ی مدیریتش در راهداری استان کرمانشاه نه تنها آمار تلافات جاده ای رو به افزایش بود بلکه استخدام اشنایان را ملاک قرار دادند .

به گزارش اسلام آباد خبر، امروز شاهد تودیع مدیری خواهیم بود که در دوران 8 ساله ی مدیریتش در راهداری استان کرمانشاه نه تنها  آمار تلافات  جاده ای رو به افزایش بود بلکه استخدام اشنایان را ملاک قرار دادند .

 جاده های کرمانشاه همچنان جان عزیزان هم استانی مان را میگیرند .
 

مسئولان استاني به جاي تفكرو  چاره اندیشی واستفاده از نيروهاي فني براي تسهيل در ساخت وساز غير مجاز كه نظر شخص استاندار است فردي نا توان در امور ساخت ونگهداري راهها با مدرك علوم انساني به عنوان سرپرست این اداره عریض و طویل انتخاب کردند .
 

با توجه باینکه استاندار كرمانشاه كه جزءاستانداراني است كه بايد بازنشسته شود. نباید در تامين نظر نمایندگان  از خون به ناحق ريخته  تلفات جاده اي به راحتي بگذرد , آمار تلفات جاده اي استان كرمانشاه ١٧درصد افزايش داشته به طوري كه در ده روز گذشته ١٤نفر جان خود را از دست دادند.

 

آقای استاندار آیا رشد 17درصدی تلفات جاده ای در کرمانشاه باعث نمیشود از مدیری توانا ِ متخصص و فنی در این پست حساس استفاده شود؟

آپ بامداد نیوز /

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران