پربیننده ها

آخرین اخبار

20. مرداد 1397 - 13:25   |   کد مطلب: 302584
اسلام آبادخبر: ۷۵۰ واحد مسکونی احداثی ستادمعین بنیادمسکن لرستان درشهرستان اسلام آبادغرب تحویل مالکین شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، در این بازدید که باحضور دکترمرادپور معاون عمرانی استانداری لرستان و مهندس رضایی  مدیرکل بنیادمسکن استان لرستان صورت گرفت ، دکتر مرادپور یک واحد احداثی ستاد معین لرستان را به نمایندگی از ۷۵۰ واحد تکمیل شده، افتتاح نمود.

 

دکترمرادپور دراین بازدید عنوان نمود : عملیات بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله در استان کرمانشاه باحضور ۱۳  استان مطرح کشور درحال انجام است ، که کار بازسازی واحدهای آسیب دیده از زلزله درشهرستان اسلام آبادغرب به  بنیادمسکن استان لرستان واگذار گردیده است .

 

دکتر مرادپور اظهار داشت : براساس ارزیابی های صورت گرفته ، عملکرد ستادمعین بازسازی بنیادمسکن استان لرستان بسیار خوب است  و این ستاد را از ستادهای برتر کشور در امر بازساری دانستند .

 

معاون عمرانی استاندار لرستان موفقیتهای حاصل را نتیجه برنامه ریزی هدفمند و مدیریت باانگیزه و پرتلاش در بنیادمسکن استان لرستان دانستند و از زحمات  مهندس رضایی مدیر کل بنیادمسکن لرستان و سایر عوامل اجرایی ستادمعین لرستان تشکر و قدر دانی  نمودند .   

 

در ادامه مهندس رضایی عنوان نمود : ستاد معین بازسازی استان لرستان تعداد ۲۸۵۰ واحد مسکونی را در ۱۰۳ روستای شهرستان اسلام آباد غرب در دست ساخت دارد که از این تعداد ۷۵۰ واحد آن تکمیل و به مردم تحویل داده شده  و مابقی واحدها نیز در دست احداث و واگذاری می باشند‌ .

 

مدیر کل بنیادمسکن لرستان اظهار داشت :  بیش از ۱۱۰۰۰ فقره تسهیلات ،  بمنظور تعمیر واحدهای مسکونی شهری پرداخت شده است که تا کنون بیش از ۹۵درصد کار تعمیرات واحدهای خسارت دیده  در شهر به انجام رسیده است و مابقی کار نیز در دست  انجام می باشد.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران