پربیننده ها

آخرین اخبار

12. آذر 1397 - 11:57   |   کد مطلب: 304090
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: بسیجیان جزو قشری هستند که به فکر مملکت، کشور و نظام جمهوری اسلامی هستند و امیدواریم بتوانیم در راستای اهداف ملی از این قشر پر توان و پر جمعیت در این حوزه داریم، استفاده کنیم.

به گزارش اسلام آباد خبر، «سید ابوالحسن فیروزآبادی» دبیر شورای‌عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در حاشیه «اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج» در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: از بسیج بسیار توقع داریم که نیروی فعال باشد زیرا عمده بسیجیان نیروی جوان هستند و نیرویی هستند که داری آرمان های مشخص و آرمانگرا هستند.

وی افزود: بسیجیان جزو قشری هستند که به فکر مملکت، کشور و نظام جمهوری اسلامی هستند و امیدواریم بتوانیم در راستای اهداف ملی از این قشر پر توان و پر جمعیت در این حوزه داریم، استفاده کنیم.

عضو شورای عالی فضای مجزای با ارائه پیشنهادی بیان کرد: پیشنهاد من این است که در فضای جنگ نرم و سخت پیوستگی وجود دارد و برآوردی که از میزان حضور دشمن در این فضا وجود دارد نشان می دهد تعداد دشمن اندک است و شاهد هستیم ترندها مربوط به بسیج مثل خاکریز، برخط و یا اربعین بالا می آیند و اول می شوند که بسیج به خوبی ترند کرد و ظرفیت خوبی از خود به نمایش گذاشت.

وی افزود: توقع ما این است که حوزه ماموریت های بسیج به شکل پلت فرم باشد و باید مثلا از ظرفیت هر قشر به روش شبکه ای بر روی پلت فرم های ملی استفاده کرد

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر