پربیننده ها

آخرین اخبار

29. آذر 1397 - 14:38   |   کد مطلب: 304235
مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب مطرح کرد:
4 حادثه رانندگی در اسلام آبادغرب 5 کشته برجای گذاشت
اسلام آبادخبر: مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب از وقوع چهار حادثه در جاده های مواصلاتی اسلام آبادغرب و کشته شدن 5 نفر در این حوادث خبر داد.

کیومرث کرمی مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آبادخبر، ضمن تشریح چهار حادثه در جاده های مواصلاتی اسلام آبادغرب گفت: این حوادث  5 کشته و 10 زخمی برجای گذاشت.

 

وی افزود: در ساعت 6:30 صبح امروز در حوالی روستای زواره کوه در جاده اسلام آبادغرب به گواور برخورد پراید و سمند 2 کشته و 2مصدوم برجای گذاشت که مصدومین پس از امدادرسانی توسط فوریت های پزشکی به بیمارستان اسلام آبادغرب انتقال یافتند.

 

مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب گفت: تصادف وحشتناک دیگری در ساعت13:14 امروز در تقاطع روستای تراب در جاده اسلام آبادغرب به گواور رخ داده که برخورد سه خودرو وانت پیکان، وانت نیسان و سمند 3 کشته و 4 مصدوم برجای گذاشت که سه مصدوم پس از امدادرسانی توسط فوریت های پزشکی و یک مصدوم توسط خوروهای شخصی عبوری به بیمارستان اسلام آبادغرب انتقال یافتند.

 

کرمی عنوان کرد: دو سانحه دیگر، یکی در ساعت 12:12 مر بوط به واژگونی پژو 405 در جاده سیاه خور بوده که راننده آن مصدوم شده و حادثه دیگر در صبح و ظهر امروز مربوط به واژگونی دو خودرو پراید در جاده سد زمکان در محور اسلام آباد به دالاهو رخ داده که این حوادث نیز 3 مصدوم برجای گذاشته است.

 

گفتنی ست: بر اساس گزارشات رسیده در طول 7 ساعت اولیه صبح امروز تا کنون 4 حادثه رانندگی رخ داده که 5 نفر  از هموطنان و همشهریان عزیزمان در این حوادث جان خود را از دست داده اند. گزارش های غیر رسمی علت حوادث را لغزندگی جاده بعلت بارندگی، سرعت غیرقابل کنترل و بی احتیاطی رانندگان عنوان نموده اند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران