پربیننده ها

آخرین اخبار

11. دى 1397 - 8:57   |   کد مطلب: 304344
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به بررسی دروغ‌های رئیس جمهور آمریکا طی سال ۲۰۱۸ پرداخته و نوشت که ترامپ در سال ۲۰۱۸ به طور میانگین هر روز ۱۵ دروغ گفته است.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از واشنگتن پست، "دونالد ترامپ"،رئیس جمهور آمریکا در سال 2018  بطور متوسط 15 بار در روز آشکارا دروغ گفته است.

بر اساس گزارش روزنامه واشنگتن پست، ترامپ 7600 بار طی سال 2018 دروغ گفته که 3 برابر سال گذشته است که طی آن 1989 دروغ گفته بود. در ماه سپتامبر ترامپ 600 بار، در ماه اکتبر-1200 و در ماه نوامبر-900 بار دروغ گفت. در ماه دسامبر او به شاخص ماه مه بازگشت و فقط 200 دروغ سرهم کرد.
 
تقریبا یک چهارم اعلامیه های غیر واقعی او به زمان فعالیت‌های انتخاباتی او پیش از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بوده و همان تعداد در زمان صحبت با خبرنگاران و حدود 17 درصد در توییتر منتشر شدند.
 
دروغ های رئیس جمهور آمریکا هم در رابطه با رویدادهای عادی و هم جدی بیان شده اند. مطابق با نظرسنجی روزنامه نامبرده در ماه دسامبر تقریبا سه نفر از هر 10 نفر آمریکایی حرفهای ترامپ را مورد شک و تردید قرار دادند.
 
جیمی کیمل مجری شو تلویزیونی آمریکایی گفت که می داند رئیس جمهور چه وقت دروغ می گوید و چه وقت حرفش راست است. به گفته وی، ترامپ دروغ هایش راهمیشه با سه کلمه «این حقیقت است» به پایان می برد.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه