پربیننده ها

آخرین اخبار

21. دى 1397 - 15:25   |   کد مطلب: 304401
اسلام آباد خبر: امام جمعه کرمانشاه گفت: رسیدن ایران به ۴۰ سالگی نشان از بلوغ و شکوفایی سیاسی و همچنین زنده ماندن انقلاب است.

به گزارش اسلام آباد خبر ، آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمانشاه ضمن دعوت همگان به تقوای الهی اظهار داشت: همان‌طور که امیرالمومنین علی (ع) می فرماید بهترین توشه برای آینده تقوا است که عزت دنیا و آخرت را به دنبال دارد.

وی گفت: تمام موجودات عالم جنودالله و تسلیم خداوند هستند لذا ما باید نگاهمان فقط به خداوند باشد.

امام جمعه کرمانشاه بیان کرد: تمام سرمایه انسان در تسلیم بودن به حق خلاصه می شود و اگر کسی در امتحانات خداوند پیروز شود می تواند به درجات بالای انسانیت دست یابد.

وی در ادامه به ۲۲ دی روز تشکیل شورای فرهنگی به دستور امام(ره ) اشاره کرد و افزود: در این راستا رهبر انقلاب نیز عنایت ویژه به این موضوع دارد.

حضرت زینب(س) الگوی ماندگار بصیرت است

آیت الله علما تصریح کرد: همچنین روز ۲۲ دی ماه سالروز ولادت حضرت زینب(س) است که برای همه عالم الگوی ماندگار بصیرت، آگاهی، مدیریت و پرستاری است.

وی یادآور شد: زینب کبری(ره) با مدیریتی که داشت به همه ما درس بصیرت، مقاومت و دفاع از ارزشها را داد.

خطیب جمعه کرمانشاه بیان داشت: روز ۲۴ دی ماه سال ۵۸ مقام معظم رهبری به عنوان امام جمعه تهران منصوب شدند که نشان از تیزبینی و آینده نگری امام (ره) داشت و شاهد آن هستیم که تا به امروز مقام معظم رهبری این حکم را برای خود نگه داشته است.

وی در ادامه اشاره ای به سالروز شهادت نواب صفوی و یارانش در ۲۷ دی ماه داشت وگفت: این شهدا برای اسلام و انقلاب تلاش ها و مجاهدت های بسیاری کردند و زمینه ساز انقلاب بودند.

آمریکایی ها قول، عمل و امضایشان اعتباری ندارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم اشاره کرد و اظهار داشت: ایشان ضعف دستگاه محاسباتی آمریکایی ها را گوشزد کرد که تا امروز همه محاسبات آنها بی نتیجه بوده است.

وی گفت: آمریکایی ها قبل از تابستان عنوان کردند که تابستان داغی را خواهید داشت که هیچ خبری نبود پس از آن گفتند جشن کریسمس را در ایران می گیریم و دیدیم که این حساب و کتاب آنها توهمی بیش نبود.

آیت الله علما افزود: آمریکایی ها قول، عمل و امضایشان اعتباری ندارد و باید گفت که توانایی آنها در همین حد است.

امام جمعه کرمانشاه یادآور شد: موسسه های غربی و خارجی نوشته اند که ایران پنجمین کشور ثروتمند جهان است و می بینیم که رهبر انقلاب در این خصوص پیش تر گفته بود اگر نفت و گاز را روی هم بریزیم در دنیا مثل و مانند نداریم.

وی با تصریح اینکه امروز به برکت فریاد مرگ بر آمریکا ملت ایران، در تمام کشورهای دنیا این شعار زنده شده است و سرمنشاء آن ایران است و رسیدن ایران به چهل سالگی را بلوغ و شکوفایی سیاسی و زنده ماندن انقلاب عنوان کرد.

جوانان باید به میدان کار و تجربه وارد شوند

آیت الله علما افزود: رهبر انقلاب به همه و در راس به مسئولین فرمود از اشرافیگری بپرهیزید و زندگی معمولی داشته باشید.

خطیب جمعه کرمانشاه گفت: اولویت کار دولت را توجه به معیشت مردم دانست و در این خصوص خطاب به مسئولین گفت: نباید کاری کنید که سفره مردم کمرنگ شود.

وی بیان کرد: رهبر انقلاب نسبت به وارد کردن جوانان به میدان کار و تجربه تاکید کرد و از مسئولین اجرایی خواست که زمینه را برای فعالیت جوانان آماده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در پایان اظهار داشت: تحریم ها باید وسیله ای برای شکوفایی و تبدیل تهدید به فرصت ها باشد که در این راه باید مردم و مسئولین تمام سعی خود را به کار بگیرند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی