پربیننده ها

آخرین اخبار

11. بهمن 1397 - 15:36   |   کد مطلب: 304463
رئیس اتاق اصناف اسلام آبادغرب در تشریح دستاوردها و خدمات بعد از انقلاب اسلامی در شهرستان مطرح کرد:
صدور بیش از 6 هزار پروانه کسب در اسلام‌ آبادغرب/افزایش فعالیت مشاغل خانگی به بیش از 2600 مورد
اسلام آبادخبر: رئیس اتاق اصناف اسلام آبادغرب در تشریح دستاوردها و خدمات بعد از انقلاب اسلامی در شهرستان گفت: تعداد پروانه کسب‌های صنفی از 450 فقره قبل از انقلاب در این شهرستان به بیش از 6 هزار پروانه کسب رسیده است.

محمود مصطفایی به مناسبت قرار گرفتن در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در گفتگو با اسلام آباد خبر، ضمن تشریح دستاوردها و خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی در اتاق اصناف شهرستان اسلام آبادغرب، اظهار داشت: تعداد پروانه کسب‌های صنفی از 450 فقره قبل از انقلاب به 6 هزار و 327 فقره رسیده است.

 

رئیس اتاق اصناف اسلام آبادغرب با بیان اینکه؛ قبل از انقلاب هیچ گونه پروانه‌ کسب‌ی برای اصناف در این شهرستان صادر نشده بود، عنوان کرد: تعداد پروانه صادره شده بعد از انقلاب در بخش مرکزی 573 فقره و در بخش حمیل 461 فقره است.

 

وی با اشاره به فعالیت 10 کارگاه در بخش( بافندگان فرش دستبافت) بعد از انقلاب در اسلام‌ آبادغرب، افزود: در هر کارگاه 100 تا 300 نفر مشغول به فعالیت هستند.و در حال حاضر تعداد کارت فعالیت مشاغل خانگی(بافندگان فرش دستبافت)  به بیش از 2600 فقره رسیده است.

 

 

 مصطفایی خاطرنشان ساخت: تعداد نانوایی‌های در این شهرستان از 32 مورد به 240 واحد افزایش یافته، به طوری که تعداد نانوایی‌ها در بخش‌ها و روستاها قبل از انقلاب از صفر به 44 مورد رسیده است.

 

رئیس اتاق اصناف اسلام آبادغرب بیان داشت: پرداخت وام مشاغل خانگی در بخش اصناف سالیانه به تعداد 100 واحد فعال به مبلغ بیش از 10 میلیارد ریال رسیده است.

 

وی افزود: نمایندگی‌های فروش خودرو و خدمات پس از فروش قبل از انقلاب در شهرستان اسلام‌آباد غرب وجود نداشته که هم‌اکنون به پنج واحد شامل ایران خودرو و سایپا رسیده است.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران