آخرین اخبار

5. فروردين 1398 - 13:14   |   کد مطلب: 304562
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شهرستان اسلام آبادغرب+تصاویر
اسلام آبادخبر: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام آبادغرب گفت: امسال هم همچون سالهای قبل طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه برگزار و از ۲۸ اسفند ماه 97 تا ۱۵ فروردین 98 طرح آرامش بهاری ادامه دارد.

حمید خسروانی پور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام آباد غرب در گفتگو با اسلام آباد خبر،  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام آبادغرب  گفت: امسال هم همچون سالهای قبل طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه برگزار و  از ۲۸ اسفند ماه 97  تا ۱۵ فروردین 98 طرح آرامش بهاری ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه؛ برنامه های متنوع فرهنگی در امامزادگان شهرستان برگزار می شود، افزود : برپایی خیمه های معرفت، غرفه های سلامت و تندرستی ، غرفه کودکان ، نوجوانان و جوانان وبرگزاری مسابقه از جمله این برنامه هاست.

 

خسروانی در محل بقعه امامزاده حسن(ع) در بخش حمیل عنوان کرد: امسال نهمین سال  اجرای طرح آرامش بهاری در امام زادگان سطح شهرستان هست که به همت اداره اوقاف و امورخیریه  اسلام آبادغرب برگزار می شود و  الحمدلله با استقبال بهتری نسبت به سال قبل مواجه شده است.

 

وی افزود: غرفه پاسخگویی به مسائل شرعی با حضور روحانی اعزامی از شهر قم، غرفه های کودکان، غرفه قرآن بخوان و جایزه بگیر با اهدای جوائز به بچه ها، بیشترین استقبال را داشته اند.
 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر