پربیننده ها

آخرین اخبار

19. فروردين 1398 - 22:07   |   کد مطلب: 304604
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه مطرح کرد:
پیوند عملیات مرصاد و انقلاب اسلامی با جشنواره ملی تئاتر مرصاد
اسلام آبادخبر: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: رویکرد جشنواره ملی تئاتر مرصاد باید با محوریت عملیات مرصاد و چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران باشد.

به گزارش اسلام آباد خبر،حجت الاسلام جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه صبح امروز ۱۹ فروردین ماه در دیدار با دبیر جشنواره ملی تئاتر مرصاد و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب گفت: رویکرد جشنواره باید با محوریت عملیات مرصاد و چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران باشد و این دو موضوع پیوند ویژه ای با جشنواره داشته باشد.

 

وی افزود: باید برای تحقق این رویداد مهم با همدلی و اهمیت کارها را پیش برد و نسبت به بستر مناسب در ستاد اجرایی در شهرستان و شورای سیاستگذاری استانی اقدامات لازم را انجام داد.

 

جعفری تصریح کرد: در سطح شهرستان باید توجه جدی به جشنواره ملی مرصاد صورت گیرد و این اتفاق نیازمند حمایت و همراهی جدی شهرستان می باشد.

 

تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از حمایت های جدی حجت الاسلام جعفری از جشنواره ملی تئاتر مرصاد تقدیر و تشکر کرد و افزود: از ثمرات دوره جنابعالی ارتقاء جشنواره به گستره ملی و استقلال این جشنواره بود.

 

در ادامه رسول نادری دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد از حسن اعتماد حجت الاسلام جعفری تقدیر و تشکر کردند و فراخوان جشنواره را تقدیم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نمودند.

در پایان حجت الاسلام جعفری دستور ارسال فراخوان و انتشار آن را صادر نمودند.

 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران