آخرین اخبار

26. فروردين 1398 - 13:50   |   کد مطلب: 304634
اسلام آبادخبر: رئیس اداره مخابرات شهرستان اسلام آبادغرب گفت: بر اثر سیل اخیر و رانش زمین بیش از 2میلیاردو800 میلیون ریال به زیرساخت های مخابراتی شهرستان خسارت وارد شده است.

اكبر حاصلي در گفتگو با اسلام آباد خبر، اظهار کرد: : بر اثر سیل اخیر و رانش زمین بیش از 2میلیاردو800 میلیون ریال به زیرساخت های مخابراتی شهرستان خسارت وارد شده است.

 

 

وی افزود: به علت تخریب پل روستای ونایی،  کابل 300زوجی بین  روستاهای ونایی و چغاگل و پیرگه قطع شد و بیش از 50میلیون تومان خسارت به تأسیسات مخابرات وارد شد.

 

مهندس حاصلي گفت: به علت اینکه امکان کابل کشی زمینی به علت تخریب پل وجود نداشت تا بازسازی پل این ارتباط به صورت موقت و هوایی بانصب تیر در دو طرف رودخانه و سه رشته کابل 100زوجی برقرار شد.

 

 

وی عنوان کرد: به علت بارش شدید باران و رانش زمین  فیبر نوری  روستای تپه گله بیش از 6 بار قطع شد  که مجددا" بازسازی  و ارتباط برقرار گردید که در این روستا با قطع فیبر بیش از 200میلیون تومان به مخابرات خسارت وارد گردید.

 

 

رئیس اداره مخابرات شهرستان اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: همچنین  روز گذشته  به علت رانش زمین فیبر ارتباطی ایستگاه مخابراتی امام زاده حسن(ع) قطع شد که همکاران بلافاصله به محل اعزام شدند و نسبت به ترمیم موقت فیبر اقدام شد و ارتباط روستاهای این منطقه که قطع شده بود وصل گردید

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران