پربیننده ها

آخرین اخبار

11. ارديبهشت 1398 - 11:00   |   کد مطلب: 304681
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب از اعزام بیش از 3 هزار نفر از بسیجیان شهرستان اسلام آبادغرب به بازی دراز خبر داد.

سرهنگ پاسدار فرامرز باوندپور  در گفتگو با اسلام آباد خبر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا،هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پاسداران، روز معلم و روز کارگر را تبریک گفت.

 

 

وی اظهار کرد: بیش از 3 هزار نفر از بسیجیان اسلام آبادغرب در قالب 150خودرو مینی بوس و دهها  خودرو سواری به مناسبت سالگرد عملیات بازی دراز به منطقه عملیاتی بازی دراز در غرب کشور اعزام می شوند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام آبادغرب هدف اصلی از اعزام گسترده بسیجیان به مناطق عملیاتی را؛ انتقال فرهنگ جهاد و شهادت به ایشان، بویژه به نسل جوان بسیجیان عنوان کرد و گفت: بسیجیان تمام پایگاه های محلات و حوزه های مقاومت و کانون های قشری شهرستان در این اردوی راهیان نور شرکت می نمایند.

 

 

وی با تاکید بر معرفی عملیات بازی دراز برای نسل جوان، بیان داشت:  بازی دراز از ارتفاعات استراتژیک منطقه در دوران دفاع مقدس بوده، که خون های زیادی از رزمندگان اسلام برای باز پس گرفتن آن ریخته شده است و شهدای بسیاری در آن مکان مدفون شده اند.

 

سرهنگ باوندپور افزود: رزمندگان ما با شجاعت و از جان گذشتگی ارتفاعات بازی دراز را فتح کردند. و اینها باید برای جوانان گفته شود تا نهایت استفاده را از این اردوی عبادی و سیاحتی بکنند.

 

 

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: دشمن تلاش تلاش می کند با توسل به ترفندهای مختلف جنگ نرم و تهاجم فرهنگی جوانان ما را از صحنه انقلاب دور کند، در حالیکه جوانان نسل جدید با انگیزه تر از جوانان گذشته هستند و در دفاع از نظام و اسلام شور انقلابی بیشتری دارند.

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران