آخرین اخبار

19. ارديبهشت 1398 - 14:08   |   کد مطلب: 304700
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادغرب یکی از نامزدهای پایتخت کتاب ایران خواهد بود
اسلام آبادخبر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در بازدید از نمایشگاه کتاب مدرسه شاهد شهید زمانی گفت: با همکاری و همراهی نهادهای فرهنگی امسال اسلام آبادغرب یکی از نامزدهای نهایی پایتخت کتاب ایران خواهد بود.

به گزارش اسلام آباد خبر، خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در بازدید از نمایشگاه کتاب مدرسه شاهد شهید زمانی گفت:  با همکاری و همراهی نهادهای فرهنگی امسال اسلام آبادغرب یکی از نامزدهای نهایی پایتخت کتاب ایران خواهد بود.

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در معیت حسین مرعشی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب از نمایشگاه کتاب دبستان شاهد شهید زمانی بازدید کردند.

در این دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به اهمیت کتاب و کتابخوانی اشاره و بیان داشت : سال گذشته با همکاری اداره آموزش و پرورش و مجموعه ادارات و نهادها گام های موثر وارزشمندی را برداشتیم و شعار اسلام آباددر مسیر پایتخت کتاب ایران را محقق نمودیم.

وی افزود : خوشبختانه این اقدامات ارزشمند باعث شد اسلام آبادغرب هم در جام باشگاههای کتابخوانی و هم در پایتخت کتاب جزء شهرهای برتر کشور شود و این مسیر را در سال ۹۸ نیز با شعار اسلام آبادغرب نامزد دریافت پایتخت کتاب ایران ادامه پیدا خواهد کرد.

در این بازدید مرعشی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش بر توجه دانش آموزن به کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.

برگزاری مسابقه خلاصه نویسی کتاب و مسابقه نقاشی با موضوع کتاب از نتایج این بازدید بود که قرار شد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جوایز این مسابقات را تامین کند.

 

گفتنی ست؛ در راستای طرح پایتخت کتاب ایران و تحقق شعار اسلام آبادغرب نامزد پایتخت کتاب ایران کلاس شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می شود. 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در این رابطه گفت:  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به عنوان نامزد پایتخت کتاب ایران از تمامی طرح های کتاب و کتابخوانی حمایت می کند و به دنبال توسعه فرهنگ کتاب و کتبخوانی است.

 

وی افزود : این کلاس ها روز های شنبه هر هفته از ساعت ٣٠ : ١٥ الی ١٧ در محل مجتمع غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط خانم باستان برگزار می شود. 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران