پربیننده ها

آخرین اخبار

28. ارديبهشت 1398 - 13:07   |   کد مطلب: 304732
اسلام آباد خبر: دادستان عمومی اسلام آباد غرب از اجرای حکم قلع و قمع سه دستگاه ساخت و ساز غیر مجاز احداثی در اسلام آبادغرب خبر داد.

 سید سجاد ملایری دادستان اسلام آبادغرب  در گفتگو با اسلام آباد خبر، از اجرای حکم قلع و قمع سه دستگاه ساخت و ساز غیر مجاز احداثی در اسلام آبادغرب خبر داد.

 

وی اظهار کرد: با توجه به اهمیت حفظ و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی و تأکیدات مقام معظم رهبری در حفظ و صیانت از بیت المال ظرف 20 روز گذشته 3 فقره تخریب و قلع و قمع متصرفات احداثی در شهرستان صورت گرفته است .

دادستان شهرستان گفت: این املاک توسط افراد سودجو که متعرضین و متصرفین به اراضی ملی در حریم شهر اسلام آبادغرب بودند با دستور دادستانی توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن  ، نیروی  انتظامی، شهرداری و منابع طبیعی قلع قمع و تخریب شدند.

 ملایری با اخطار به تمامی کسانی که قصد تعرض به بیت المال را دارند اظهار داشت : دادستانی با همکاری دستگاهای مرتبط با قاطعیت تمام نسبت به جلوگیری از تصرف افراد سودجو اقدام  و در صورت مشاهده مکان های احداثی را قلع و قمع و وضع را به حالت عادی اعاده می نماید.

 دادستان اسلام آبادغرب در پایان گفت : اراضی ملی متعلق به همه مردم است و تمام دستگاه های دولتی و غیردولتی و عموم مردم نسبت به نگهداری از آن باید کوشا باشند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران