پربیننده ها

آخرین اخبار

29. ارديبهشت 1398 - 17:11   |   کد مطلب: 304735
اسلام آبادخبر: به مناسبت ماه مبارک رمضان ، امروز دومين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به مناسبت ماه مبارک رمضان ، امروز دومين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي اسلام آبادغرب برگزار شد.

 

 سيروس عبدي معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري  شهرستان در این جلسه گفت:  از ابتداي ماه مبارك رمضان تاكنون 780 مورد بازديد از مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و در همين راستا از اماكن عمومي 432 مورد بازديد بعمل آمده است

 

وي افزود: در راستاي ارتقا سلامت شهروندان و با تلاش مجموعه شبكه بهداشت و درمان 16 مورد نمونه برداري از مواد غذايي و 61 مورد نمونه برداري از آب شرب انجام شده و 180 كيلوگرم مواد غذايي تاريخ مصرف گذشته و فاسد معدوم شده است

 

معاون سياسي و اجتماعي در ادامه عنوان كرد: انتظار مي رود همه شهروندان در طرح ملي كنترل فشار خون شركت كنند و در اين راستا ادارات همكاري لازم را بعمل خواهند آورد.

 

در اين جلسه چگونگی طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا با شعار؛ فشار خون بدانیم و اقدام کنیم، توسط دکتر نادری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تشریح گردید، همچنین مصوبات هيات رئيسه دانشگاه علوم پزشكي و جلسه قبل كارگروه سلامت مورد بررسي قرار گرفت.

 

گفتنی ست: در جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي اسلام آبادغرب کارشناسان بیماری های غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با ارائه گزارشی موضوعات لازم را به اطلاع شورای اداری رساندند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید