پربیننده ها

آخرین اخبار

9. خرداد 1398 - 12:13   |   کد مطلب: 304774
اسلام آبادخبر: کشاورزان نمونه چغندرکار شهرستان، استفاده از توصیه های فنی و مشاوره ای کارشناسان و مربیان همگام با کشاورز بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آبادغرب را از دلایل موفقیت کشاورزان شهرستان عنوان کردند.

به گزارش اسلام آباد خبر،  جلسه میز محصولات راهبردی (چغندرقند) با حضور مهندس کریمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، معاونت فنی، مدیر کانون مهندسین کشاورزی، کارشناسان زراعت و مربیان همگام با کشاورز و تعدادی از کشاورزان نمونه چغندرکار شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه مهندس کریمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ضمن خیرمقدم به بیان مطالبی در خصوص اهمیت علمی نمودن کشاورزی پرداخت.

 

مهندس سمیه محمدی مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آبادغرب با بیان اهداف این جلسه به تشریح و توجیه برنامه های محصولات راهبردی پراخت.

 

در ادامه کشاورزان نمونه چغندرکار به بیان فعالیت های انجام شده در زراعت چغندرقند پرداختند و دلایل موفقیت خود را در مراحل مختلف زراعت محصول از جمله: آماده سازی بستر کاشت، رعایت اصول به زراعی و مدیریت صحیح مزرعه، کنترل به موقع آفات و بیماری ها و برداشت صحیح و به موقع و همچنین استفاده از توصیه های فنی و مشاوره ای کارشناسان و مربیان همگام با کشاورز را از دلایل موفقیت خود عنوان کردند.

 

گفتنی ست؛ در این جلسه ، معاونت فنی، کارشناسان زراعت و مربیان همگام با کشاورز به بحث و تبادل نظردر خصوص بحث و ارائه مشاوره به کشاورزان شهرستان پرداختند.

 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید