پربیننده ها

آخرین اخبار

10. خرداد 1398 - 16:17   |   کد مطلب: 304778
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه در سخنرانی روز جهانی قدس در اسلام آبادغرب اظهار کرد: حضور و حمایت ملت ایران از مردم فلسطین خیلی تاثیر گذار است و بر افکار عمومی جهان جهت می دهد.

به گزارش اسلام آباد خبر، دکتر هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه  در سخنرانی روز جهانی قدس در اسلام آبادغرب اظهار کرد: اساس تعالیم اسلام و آرمان های انقلاب ظلم ستیزی است.

 

وی افزود: با حمایت های چند ساله ملت ایران و با بصیرت مسلمانان، دشمنان در سوریه ، عراق، یمن ، لبنان و ... زمین گیر شده اند و اکنون می خواهند خیانت جدیدی بنام معامله قرن برعلیه مسلمانان شکل بدهند.

 

دکتر حاتمی گفت: حضو و ظهور شما ملت ایران تاثیر گذار است، ملت فلسطین 70 سال مبارزه کردند و امروز آنها انواع سلاح ها را دارند و مبارزه آنها خیلی رسمی و سازمانی تر شده است و این نتیجه حمایت مردم ایران از ملت مظلوم فلسطین است.

 

وی عنوان کرد: حضورو حمایت ملت ایران  چه در داخل و چه در عرصه بین الملل خیلی تاثیر گذار است و بر افکار عمومی جهان جهت می دهد و در این سال ها به مردم فلسطین روحیه داده و باورشان شده که می توانند و بر عمق استراتژی جمهوری اسلامی ایران تأثیر گذاشته است.

 

سخنران روزجهانی قدس در اسلام آبادغرب با اشاره به این فرموده رهبری که؛ مسئله فلسطین فقط یک مقوله سیاسی و اسلامی نیست بلکه یک مسئله انسانی است، عنوان کرد: در معامله قرن هیچ مشورتی با مردم مظلوم فلسطین نشده و اسرائیل با دور کردن مردم از خانه هایشان به مردم فلسطین ظلم می کند و دیده می شود که حتی برخی یهودی ها هم در این مسئله انسانی به اسرائیل اعتراض می کنند.

 

وی با اشاره به اهمیت مبحث عمق استراتژی ایران، افزود: ما می بینیم که دشمن حفظ منافع اسرائیل را در اولویت قرار داده و اطراف ما را همه پایگاه نظامی ایجاد کرده و از طرفی دشمن هر روز یه گروه تروریستی مثل داعش و طالبان را پرورش می دهد و در اکثر کشورهای اسلامی نظیر یمن، لیبی، سوریه، عراق و ... حضور پیدا کرده اند، لذا بر همین اساس است که تقابل با اسرائیل و آمریکا برای ما مهم است و فقط مسئله فلسطین نیست و به فضل خدا و پشتیبانی مردم تنها کشوری که با آنها تقابل کرده جمهوری اسلامی ایران است.

 

حاتمی معاون  امور اقتصادی استانداری کرمانشاه  بیان داشت: دست دشمنان برای ما رو شده است، دشمنان اوج تروریست اقتصادی را بر ملت ایران تحمیل می کنند و کشور ما را تحریم می کنند اما به فضل خدا با همبستگی ملی، اتحاد و وحدت کلمه و با پیروی از رهنمودهای امام(ره) و فرامین رهبر معظم انقلاب نقشه دشمنان نقش برآب می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: دشمن از طرفی ما را تحریم کرده و از سوی دیگر در تریبون های جهانی دم از مذاکره می زند که مسئولین نظام و دولت با هوشیاری و تدبیر دست دشمن را برای جهانیان رو کرده اند.

 

دکتر حاتمی گفت: دولت اگر چه دم از مذاکره می زند اما با تمام وجود در مقابل دشمن ایستاده و از استراتژی ملی کوتاه نیامده است.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و آمار بالای بیکاری استان کرمانشاه و شهرستان اسلام آبادغرب درکشور،  تصریح کرد: دشمن سعی در ناراضی تراشی مردم دارد، لذا وظیفه مسئولین خدمت به مردم است و با تلاش مردم و مسئولین ایجاد کارو اشتغال مشکلات مردم برطرف خواهد شد.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه