آخرین اخبار

23. خرداد 1398 - 10:35   |   کد مطلب: 304813
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: مبنای بیانیه گام دوم انقلاب، قرآن کریم، سیره اهل بیت(ع) و تحقیقات علمی است و رهبر معظم انقلاب با توجه به اهداف عالی نظام، محور های اصلی سرفصل های متعدد این بیانیه حکیمانه را جوانان قرار داده است.

به گزارش اسلام آباد خبر، حجت الاسلام شمس الله جلیلیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، شامگاه چهارشنبه 22 خرداد ماه 98 (سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(علیهم السلام))، در اجتماع بزرگ انقلابیون شهر شهیدان مرصاد که در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد، با بیان کامل بودن گام دوم انقلاب اظهار کرد: تمامی بی تدبیری های گذشته، ظرفیت ها، امکانات وسیع و از همه این ها مهمتر سرمایه انسانی و نیروی جوان کشور را مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب بیان کرده است.

 

وی ادامه داد: علما و مراجع،مردم و دولتی ها و تمام اقشار جامعه مخاطب فرمایشات رهبری هستند اما مخاطب ویژه گام دوم جوانان عزیزند که کلید رفع مشکلات هستند. رهبری با یادآوری چشم انداز انقلاب و توجه به مطالبات مردم و راهکار های آن و با تاکید بر مبانی و شعارهای انقلاب اسلامی جوانان  را مخاطب قرار داده اند.

 

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نه تنها در این بیانیه به صورت مکرر این مطلب را عنوان کرده اند که برای انقلاب اسلامی باید پنج گام را برداریم؛گام اول همین انقلاب اسلامی است،گام دوم نظام سازی اسلامی، گام سوم دولت اسلامی، گام چهارم جامعه سازی اسلامی، گام پنجم نظام بین المللی اسلامی است که انشاءالله زمینه ساز ظهور امام عصر(عج) می باشد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) گفت: در چهل سال اول انقلاب به نظام سازی رسیده ایم و در این دوگام دو عامل بسیار مهم تاثیرگذار بوده است که اولی رهبری حکیمانه امام(ره) ومقام  معظم رهبری و دوم حضور مردم بوده است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان از بی اثر بودن نقشه ها و توطئه های خود عصبانی هستند، ادامه داد: اگر که ما می بینیم انقلاب ما حضور درخشانی در جهان داشته با وجود مهدویت و خداوند بوده است. دشمن هم اکنون به این نتیجه رسیده است که با وجود تمامی تحریم ها و مشکلاتی که برای انقلاب اسلامی ایجاد کرده اند ولی باز هم مردم با تمام وجود پای انقلاب مانده اند و در این بین نقش مردم، روحانیت و ولایت فقیه مهم و تاثیرگذار بوده است.

 

حجت الاسلام جلیلیان خاطرنشان کرد: علما در این چهل سال انقلاب اسلامی با نفوذ کلام نقشی بی بدیلی داشته اندو توانسته اند در تمامی زمینه ها در عصر امام ره و انقلاب تاثیر گذار باشند.

 

وی با اشاره به نقش فرماندهان جوان در دفاع مقدس و پیشرفت های علمی و دفاعی کشور، افزود: با مشاهده خدمات و برکات 40 ساله انقلاب می بینسم هرجا عزتی بوده بخاطر آرمان گرایی جوانان بوده و به همین خاطر است که رهبری مخاطب شان جوانان است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با تآکید بر اینکه ما امروز در تمام عرصه ها نیازمند جوانان هستیم ، گفت: رهبر انقلاب تمام امیدش به جوانان است، چون جوانان محافظه کار نیستند وکارآمد هستند و این انتخاب جوانان توسط رهبری هم سیره پیامبر(ص) و امام علی(ع) است و هم در تحقیقات علمی دانشگاه های غربی مورد تأئید قرار گرفته که درصد موفقیت و کارآمدی جوانان نسبت به افراد مسن بیشتر است.

 

وی تصریح کرد: مبنای بیانیه گام دوم انقلاب، قرآن کریم، سیره  اهل بیت(ع) و تحقیقات علمی است و رهبر معظم انقلاب با توجه به اهداف عالی نظام، محور های اصلی سرفصل های متعدد این بیانیه حکیمانه را جوانان قرار داده است.

 

سخنران اجتماع بزرگ انقلابیون شهر شهیدان مرصاد با اشاره به اسناد  و اعترافات اعضای سازمان سیا، اظهار داشت: دشمن در خصوص ایران اسلامی بارها دچار اشتباه محاسباتی شده، چون "ولایت فقیه" برای دستگاه های اطلاعاتی دشمن واژه ای غیرقابل درک است و دشمنان نمی توانند عمق و اثر "ولایت فقیه" را درک نمایند و بسنجند، لذا باید قدر نعمت ولایت فقیه را بدانیم که دشمنان ما بدان اعتراف کرده اند و عزت ما در جهان مدیون اتحاد حول محور ولایت است.

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر