پربیننده ها

آخرین اخبار

27. خرداد 1398 - 10:14   |   کد مطلب: 304825
دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد اعلام کرد:
تمدید مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد تا دهم تیرماه
رسول نادری دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد اعلام کرد: گروههای نمایشی تا ۱۰ تیرماه فرصت دارند آثار خود را دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد ارسال نمایند.

به گزارش اسلام آباد خبر،  رسول نادری دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصادگفت : استقبال خوبی از یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد بعمل آمده و در این دوره شاهد استقبال گروههای  با تجربه ای  از جشنواره هستیم.

وی افزود : باتوجه به درخواست گروههای نمایش مبنی بر اینکه درحال آماده سازی وتولید نمایش جهت ارایه به جشنواره مرصاد می باشند، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا دهم تیرماه سال جاری تمدید گردید.

وی بابیان اینکه تاکنون اثارزیادی به دبیرخانه جشنواره رسیده است افزود: جشنواره امسال تفاوت هایی با جشنواره دوره قبل دارد و آنکه هم بخش ازاد از جشنواره حدف شده و هم اینکه اولولیت اصلی کارهای دفاع مقدسی و اورجینال می باشد و لذا همین موضوع نیازمند زمان است تا گروههای نمایشی کار ارزشمندی را ارائه نمایند.

نادری افزود : باید خوشحال باشیم که شهرستان اسلام آبادغرب صاحب یک رویداد ملی هنری دارای جایگاه شده و امروز در سطح کشور همه نگاه ها به سمت این جشنواره است. و لذا باید تلاش کنیم این جشنواره را در سطح کیفی بالاتری نسبت به ادوار گذشته برگزار کنیم.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی