آخرین اخبار

10. تير 1398 - 15:29   |   کد مطلب: 304865
فرماندار اسلام آبادغرب به مدیران شهرستان گوشزد کرد:
تكريم خانواده معظم شهدا و رعايت اصل بي طرفي در انتخابات پيش رو
اسلام آبادخبر: از مهمترين نكاتي كه فرماندار اسلام آبادغرب به مديران ادارات يادآوري نمود مي توان به ارتباط با رسانه، تكريم خانواده معظم شهدا،رعايت اصل بي طرفي در انتخابات پيش رو،حضور شخص مدير در جلسات ،رعايت نظم و انضباط اداري ،تكريم ارباب رجوع و... اشاره كرد.

به گزارش اسلام آباد خبر،  جلسه شوراي اداري شهرستان اسلام آباد غرب باحضور فرماندار جلسه شوراي اداري با دستور كار (هماهنگي جشنواره ملي تئاتر مرصاد و كاروان زير سايه خورشيد) برگزار شد.

در اين جلسه حيدري فرماندار شهرستان با تبريك هفته قوه قضائيه در سخناني بيان داشت: تئاتر مرصاد با داشتن قابليتهاي بسيار ريشه در حماسه هشت سال دفاع مقدس دارد و حماسه آفريني زنان و مردان اين ديار در دفاع مقدس مي تواند با هنر هنرمندان براي مخاطبين به نمايش در ايد و بايد از اين ظرفيت و فرصتي كه ايجاد شده است بيشترين بهره وري را داشته باشيم.

در اين جلسه خسرو تمري مديره اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي با بيان اينكه تاكنون 90 اثر به جشنواره ارسال شده است گفت فرصت ارسال آثار به اين دبيرخانه پايان تيرماه مي باشد.

در ادامه اين جلسه فرخشاهي مسئول كاروان خدام حرم رضوي خواستار برنامه ريزي مناسب شهرستان براي استقبال و بهره مندي از كرامات كاروان زير سايه خورشيد براي  علاقمندان در شهرستان شد.

از مهمترين نكاتي كه در اين جلسه فرماندار به مديران ادارات يادآوري نمود مي توان به ارتباط با رسانه،تكريم خانواده معظم شهدا،رعايت اصل بي طرفي در انتخابات پيش رو،حضور شخص مدير در جلسات ،رعايت نظم و انضباط اداري ،تكريم ارباب رجوع  و... اشاره كرد.

 

در پایان جلسه با حضوردکتر فرخشاهي حکم رابط کاروان زیر سایه خورشید توسط حیدری فرماندار اسلام آبادغرب به محمد رستمی اعطا گردید.

 

رستمی ضمن تقدیر از مسئولین شهرستان گفت: خدا را شاکرم که برای چهارمین سال متوالی خادم کاروان امام رضا(ع) هستم و بر همکاری همه مسئولین شهرستان جهت استفاده بیشتر از این فرصت معنوی تأکید نمود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر