پربیننده ها

آخرین اخبار

29. تير 1398 - 16:17   |   کد مطلب: 304948
کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: جشنواره ملی تئاتر مرصاد یکی از بسترهای مناسب برای بیان حماسه مرصاد و رشادت آفرینی های مردم منطقه است.

به گزارش اسلام آباد خبر،  دکتر افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه در دیدار با اعضاء دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد با تاکید بر جایگاه حماسه مرصاد گفت : شهدا حق زیادی بر گردن جامعه ما دارند و باید تلاش کنیم یاد و خاطره شهدا و ایثارگران حفظ شود.

وی افزود : جشنواره ملی تئاتر مرصاد یکی از بسترهای مناسب برای بیان حماسه مرصاد و رشادت آفرینی های مردم منطقه است و برای برگزاری مناسب و شایسته این رویداد مهم هنری باید از همه ظرفیت های استان استفاده کرد.

کریمی افزود : امروز جشنواره ملی تئاتر مرصاد به یک برند ملی تبدیل شده و لازم است همه کمک کنند تا این رویداد به نحو باشکوهی برگزار شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر پشتیبانی معنوی و در اختیار گذاشتن امکانات باید منابع مادی لازم برای جشنواره فراهم کنیم و این جشنواره را به شکل آبرومندی برگزار کنیم.

وی در ادامه افزود : امروز تیم مدیریتی توانمندی در حوزه فرهنگی شهرستان با حمایت های فرمانداری و هنرمندان در اسلام آبادغرب مشغول کار هستند که باید قدر فضای موجود را دانست.

کریمی در ادامه تاکید کرد : انشاء الله در سال های آتی شاهد حضور گروههای خارج از کشور در این جشنواره باشیم.

وی افزود: باید با کار کارشناسی و بدور از اغراض شخصی و با هدف رشد و پویایی هر چه بیشتر جشنواره آسیب ها و نواقص جشنواره قبل را اصلاح کرد و در این دوره از ظرفیت رسانه ها بیشتر بهره گرفت.

در ادامه این جلسه مظفر تیموری قائم مقام یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد به ارائه گزارشی از روند جشنواره پرداخت و فراهم کردن بسترهای مناسب جشنواره تاکید کرد.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر