پربیننده ها

آخرین اخبار

15. مرداد 1398 - 11:02   |   کد مطلب: 305005
اسلام آبادخبر: رئیس کمیته امداد اسلام آبادغرب گفت: در سال ۹۷ به تعداد ۴۱۰ نفر از مزدوجین تحت حمایت مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان کمک جهیزیه و هدیه ازدواج پرداخت شده است.

به گزارش اسلام آباد خبر، مراسم سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)با حضور  محمد بیگزاده ریاست کمیته امداد، حجت الاسلام رضایی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام کرمی ریاست مدیریت حوزه علیمه ،اداره  ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از نوعروسان ونو دامادهای تحت حمایت کمیته امداد در کانون فرهنگی شهید صادقی کمیته امداد امام‌خمینی( ره)  اسلام آبادغرب برگزار گردید .

  
محمد بیگزاده رئیس کمیته امداد شهرستان در این مراسم ضمن خیر مقدم به مدعوین و مسئولین با ارائه گزارشی از فعالیت های امداد، اظهار کرد:   در سالروز ازدواج آسمانی حضرت مولل الموحدین و حضرت صدیقه طاهره به تعداد ۲۶ زوج تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی شهرستان اسلام آبادغرب مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال در قالب کمک جهیزیه و هدیه ازدواج پسران، به ولی نعمتان این نهاد مقدس ، پرداخت کردید.

 بیگزاده اعلام کرد :که در سال ۹۷ به تعداد ۴۱۰ نفر از مزدوجین تحت حمایت مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان کمک جهیزیه و هدیه ازدواج پرداخت شده است .

در این مراسم حجت الاسلام کرمی  مطالبی در خصوص ازدواج آسان و سفارش به ساده زیستی بیان نمود و  مزدوجین را به ساده زیستی و الگوپذیری از سیره عملی امیرالمومنین و حضرت زهرا سفارش کرد .

در پایان این مراسم به تعداد ۵ نفر از  نوعروسان و نو دامادها توسط اداره ورزش و جوانان  هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید