آخرین اخبار

2. شهريور 1398 - 16:09   |   کد مطلب: 305077
به مناسبت آغاز هفته دولت صورت غبار روبی مزار شهدا و دیدار با امام جمعه اسلام آبادغرب صورت گرفت.

به گزارش اسلام آباد خبر، به مناسبت فرارسيدن ايام سالگرد شهادت شهيدان رجایی و باهنر و  هفته دولت، پیش از ظهر امروز جمعی از مدیران دولتی به همراه فرماندار شهرستان با حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آباد غرب ديدار كردند.

حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام اباد غرب  ضمن تبریک هفته دولت از تلاش همه مسئولین دلسوز نظام  در خدمت به مردم تقدیر کرده و بر لزوم خدمت رسانی بی وقفه مسئولین به مردم تاکید کرد.

 

وی گفت: ما همه وظیفه داریم که از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری تبعیت کرده و در راستای جلب رضایت مردم با اتحاد و یکپارچگی حرکت نماییم چرا که خدمت به مردم و جلب رضایت آنها  بسیار مهم بوده و از اهداف اصلی تشکیل نظام جمهوری اسلامی می باشد

در ادامه مهندس حیدری فرماندار شهرستان نیز در این دیدار، ضمن تبریک هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و گزارشی از عملکرد دولت در شهرستان اسلام آباد غرب و در خصوص پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت ارائه کرد.

به مناسبت هفته دولت و تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی ( ره) شهداء وانقلاب اسلامی مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور امام جمعه ، فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان انجام شد.
 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر