آخرین اخبار

4. مهر 1398 - 14:25   |   کد مطلب: 305134
در جلسه ستاد اربعین اسلام آبادغرب مطرح شد؛
فعالیت 16 موکب جهت خدمت رسانی به زوار اربعین در اسلام آبادغرب
مسئولین شهرستان در جلسه ستاد اربعین اسلام آبادغرب پس از بررسی مسائل و مشکلات کمیته های این ستاد اعلام نمودند؛ 16 موکب در اسلام آبادغرب فعالیت خواهد کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، پیش از ظهر امروز جلسه ستاد اربعین با حضور مسئولین شهرستان در فرمانداری اسلام آبادغرب برگزار شد.

عبدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آباد غرب در این جلسه گفت:  شهرستان ما در مسیر دو مرز مهران و خسروی برای تردد زائرین اربعین قرار گرفته و امسال برای اولین بار است که حجم قابل توجهی از زائرین از مرز خسروی تردد می نمایند، لذا باید نسبت به سال های گذشته آمادگی بیشتری داشته باشیم.

 

وی با اشاره به لزوم آماده سازی زیر ساخت ها وحمایت هاز موکب های مردمی بر اهمیت مسئله بهداشت و رعایت توصیه های بهداشتی در موکب ها تأکید نمود.

 

در این جلسه مسائل و ملزومات کمیته های مختلف اسکان، فرهنگی، بهداشت، امنیت و ... مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و از سوی مسئولین شهرستان و مسئولین کمیته های مختلف ستاد اربعین راهکارهایی برای خدمات رسانی مطلوب پیشنهاد گردید.

 

قدرت اله نجفی دبیر ستاد اربعین شهرستان عنوان کرد: تاکنون16 موکب مردمی؛ 4 موکب در حمیل و 12 موکب در شهر اسلام آبادغرب جهت خدمت رسانی به زوار اعلام آمادگی نموده اند.

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر