پربیننده ها

آخرین اخبار

27. مهر 1398 - 15:56   |   کد مطلب: 305212
مهدی امینی خواه بازیگر گفت: هنرمند با هنری که دارد و اجرای آن در راستای جامعه و لایه های اجتماعی می تواند اثری از خود به جا بگذارد که بتواند در پیرامون شرایط روز آن جامعه صحبت کند.

به گزارش اسلام آباد خبر، مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش هنرمندان در مطالبه گری های اجتماعی و رساندن حرف مردم به گوش مسئولین در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اظهار داشت: هنرمند با هنری که دارد و اجرای آن در راستای جامعه و لایه های اجتماعی می تواند اثری از خود به جا بگذارد که بتواند در پیرامون شرایط روز آن جامعه صحبت کند.

وی افزود: شرایط جامعه می تواند شادی، غم و یا هر چیز دیگری باشد، به همین خاطر قطعا یک هنرمند در هر رشته هنری که فعالیت داشته باشد می تواند اتفاقات و معضلات روز جامعه را لایه برداری و بازگو کند تا آن را به گوش مسئولان برساند و تاثیرگذار نیز باشد.

این بازیگر کشورمان اظهار داشت: این که هنرمند برای این مطالبه گری ها هزینه بدهد و مورد غضب برخی از مسئولان قرار بگیرد یک مسئله شخصی است و به خودش مربوط است، یک نفر ممکن است این مسائل را بپذیرد و یک نفر دیگر نپذیرد.

وی اذعان داشت: هنرمند یک ارتباط مستقیم با افراد مختلف جامعه دارد، یعنی از خود جامعه بلند شده و در هر شرایط و موقعیتی مانند شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی با مردم ارتباط مستقیمی دارد و می تواند زبان گویای جامعه باشد.

مهدی امینی خواه در پایان گفت: قطعا هنرمندان ما نسبت به مسائل روز جامعه بی تفاوت نیستند و هر حرفی که از دل مردم بربیاید را در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و بدون بی احترامی و توهین به گوش مسئولین می رسانند.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه