بیانیه بسیج ورزشکاران شهرستان اسلام آبادغرب در خصوص اقدام ارزشی مهدی ترابی

کد خبر: 305224
|
14:02 - 1398/08/05
نسخه چاپی
بیانیه بسیج ورزشکاران شهرستان اسلام آبادغرب در خصوص اقدام ارزشی مهدی ترابی
بسیج ورزشکاران شهرستان اسلام آبادغرب در حمایت از اقدام ارزشی مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارشاسلام آباد خبر، سازمان بسیج ورزشکاران شهرستان اسلام آبادغرب در حمایت از اقدام ارزشی مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد.

 

 

 

 در متن بیانیه بسیج ورزشکاران شهرستان اسلام آبادغرب آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم چند روز پیش مهدی ترابی ستاره ملی‌پوش پرسپولیس پس از گلزنی مقابل تیم پیکان در لیگ برتر خلیج فارس در اقدامی ارزشمند شعار «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری»را در زیر پیراهن خود درج کرد و به نمایش گذاشت.   

 این حرکت پسندیده ترابی نشان داد نخبگان ورزشی نیز همسو با آحاد مردم پشتیبان ولایت و رهبری هستند و نسل جوان کشور با وجود تهاجم‌های فرهنگی از سوی دشمنان انقلاب به پختگی لازم رسیده‌اند. نسل جوان ما همیشه متناسب با شرایط به میدان آمده و ولایت‌مداری را یک روز با برانداختن ظلم و طاغوت، روز بعد دفاع از خاک پاک میهن، روزهای بعد درنوردیدن مرزهای علم و دانش و حالا برافراشتن پرچم عزت در عرصه ورزش که مهدی ترابی فقط یک نمونه از هزاران ورزشکاری است که پا به عرصه دفاع از آرمان‌های کشور و انقلاب گذاشته‌اند، به منصه ظهور رسانده‌اند. پیام این اقدام مهدی ترابی به مسئولان کشور بسیار واضح بود چرا که هر زمان آنان سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را چراغ راه خود قرار دادند، کشور به دستاوردهای بزرگ اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی و ورزشی رسید و هر زمان چشم بر رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بستند، چیزی جز ضرر و زیان عاید کشور نشد.

بسیج ورزشکاران شهرستان اسلام آبادغرب ضمن حمایت از این اقدام ارزشمند مهدی ترابی، از تمام مسئولان کشور و استان می‌خواهد توصیه جوانان بابصیرت که شعار «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» است را سرلوحه کارهای خود قرار دهند تا دوشادوش یکدیگر بر مشکلات کشور غلبه کنیم. انشاءالله

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها