پربیننده ها

آخرین اخبار

6. آبان 1398 - 18:01   |   کد مطلب: 305225
فرماندار اسلام آبادغرب در بازدید از غرفه های صنایع دستی اسلام آبادغرب گفت: 20 غرفه و فروشگاه صنایع دستی در شهرستان ساخته می شوند که پیشرفت فیزیکی 40 درصدی دارند.

به گزارش اسلام آباد خبر، فرماندار و شهردار اسلام آبادغرب در معیت تنی چند از مسئولین شهرستان از روند ساخت غرفه های صنایع دستی شهرستان در پارک ولایت اسلام آبادغرب بازدید نمودند.

 

جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آبادغرب عنوان کرد: 20 غرفه و فروشگاه صنایع دستی با پیشرفت 40 درصدی در شهرستان در حال ساخت می باشد که این امرمی تواند شروع خوبی جهت ساماندهی صنایع دستی شهرستان باشد که این امر موجب تحول در فروش صنایع دستی شهرستان خواهد شد.

 

وی افزود: با توجه به فضای پیرامونی این مکان قابل توسعه و گسترش می باشد و در آینده شاهد رونق فروش محصولات صنایع دستی شهرستان خواهیم بود.

 

حمیدی تبار شهردار اسلام آبادغرب نیز گفت: این غرفه ها در مساحت 400 متر مربع  با اعتبار 880 میلیون تومان توسط شهرداری اسلام آبادغرب در حال احداث می باشد و پیش بینی می شود تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

وی ابراز امیدواری کرد:  با تکمیل این پروژه تولیدکنندگان صنایع دستی شهرستان بتوانند درآمد خوبی داشته باشند و با  بازاریابی مناسب این مکان به پایلوت عرضه صنایع دستی در غرب کشور  تبدیل شود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید