پربیننده ها

آخرین اخبار

22. آذر 1398 - 15:12   |   کد مطلب: 305316
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: جدایی انداختن و فاصله ایجاد کردن بین حوزه و دانشگاه همواره از اهداف و توطئه های دشمنان بوده است.

به گزارش اسلام آباد خبر،  آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت همگان به تقوای الهی اظهار داشت: همه ارتباطات از هم گسسته می شود مگر ارتباطی که با خداوند متعال باشد.

وی افزود: مسیر بندگی و عبادت خداوند هیچ بن‌بستی ندارد و با همین ارتباط و بندگی خداوند متعال بود که امام راحل شرق و غرب عالم را متحیر ساخت.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با گرامیداشت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار داشت: جدایی انداختن و فاصله ایجاد کردن بین حوزه و دانشگاه همواره از اهداف و توطئه های دشمنان بوده است.

وی ادامه داد: ایجاد رابطه بین حوزه و دانشگاه و انتقال تفکرات اسلامی به دانشگاه‌ها از اقدامات و جهادهای افرادی امثال شهید مطهری، شهید بهشتی و علامه طباطبایی مثال‌زدنی است.

خطیب جمعه کرمانشاه با بیان اینکه این بزرگان شخصیت‌هایی بی‌نظیر علم و دانش بودند، بیان داشت: پشتوانه علمی عظیم این بزرگان بی نظیر است.

آیت الله علما عنوان کرد: دانشگاه ها باید مراقب باشند و پای استعمار را از دانشگاه‌ها قطع کنند و نیز دانشجویان هم باید مراقبت کنند که چه کسانی دانشگاه‌ها را اداره می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه‌ها باید متکی به علم و پژوهش باشند، تصریح کرد: ۲۵ آذرماه روز پژوهش و تحقیق است، این مقوله بسیار مهم است چرا که هر اقدامی نیازمند کار تحقیقی و پژوهشی است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با گرامیداشت ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل ادامه داد: از فعالان این عرصه به ویژه رانندگان که حق بزرگی بر گردن مردم دارند، قدردانی می کنیم.

آیت الله علما در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری اجلاس نماز  و پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این اجلاس بیان داشت: نماز اساس  و ستون دین اسلام است.

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه