پربیننده ها

آخرین اخبار

13. بهمن 1398 - 16:14   |   کد مطلب: 305432
با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان اسلام آبادغرب نمایشگاه کتاب ، روزشمار و عکس انقلاب به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی ایران افتاح شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان اسلام آبادغرب نمایشگاه کتاب ، روزشمار و عکس انقلاب به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی ایران افتاح شد.

 

خسرو تمری  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار اسلام آباد خبر گفت: نمایشگاهی که امروز ما افتتاح کردیم  نمایشگاه روزشمار مطبوعات انقلاب مجموعه‌ای از روزنامه‌های کیهان و اطلاعات میباشد به همراه نمایشگاه تخصصی کتاب انقلاب که با همکاری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در تهران افتتاح گردیده است.

 

خسرو تمری در ادامه اظهار داشت :این نمایشگاه در ایام  دهه فجر به مدت ۱۰ روز ادامه داردوکتابها با ۳۰درصدتخفیف به مراجعه کنندگان داده میشود.

 

 تمری هدف از برگزاری این نمایشگاه را اینگونه عنوان کرد: این نمایشگاه به نوعی به خصوص در حوزه نمایشگاه روزشمار مطبوعات و نمایشگاه عکس انقلاب تجدید خاطره‌ای است که ما با آن ایام داشته و نقش مطبوعات در شکل گیری و اطلاع رسانی نسبت به رویدادهای انقلاب  است و تجدید خاطرات خوبی میباشد و بازدیدکنندگانی که حضور پیدا می‌کنند می‌بینند که در آن ایام چه اتفاقاتی افتاده و صحنه های زیبایی که رسانه‌ها شکل داده اند در مسیر انقلاب را به صورت مستند می ببینند.

 

وی در ادامه گفت : کتاب‌هایی که مستند هستند و مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب هایی که منتشر کرده کتاب های سندار تاریخی میباشد که هر کسی به این کتاب‌ها رجوع کند و اسنادی که در این کتاب‌ها هست را پیدا کند اطمینان می یابد که این کتاب‌ها کتاب‌های قابل رجوع می باشد.

 

 تمری در ادامه  تصریح کرد: از مسئولین شهرستان امام جمعه محترم و مجموعه فرمانداری و ادارات دیگر که در افتتاحیه نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند تشکر می‌کنم.

وی گفت:  دهه فجر انقلاب اسلامی در ایران بزرگترین انقلاب معنوی قرن بیستم بود و این را تمام متفکران غربی می‌گویند.

 وی در ادامه اظهار داشت: رویدادی که در این انقلاب شکل گرفت یک الگویی برای جهان مظلوم است  تا بدانندانقلاب اسلامی با همین  رویدادها و همین شعار و همین سیاست شکل گرفته است.

 

تمری درپایان گفت :امیدواریم که در امروز که در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم بتوانیم تداوم بخش راه شهدا به خصوص شهید مقاومت سردار سلیمانی باشیم و بتوانیم یادشان را گرامی بداریم.

 

گزارش: میترا باباخانی

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران