پربیننده ها

آخرین اخبار

20. بهمن 1398 - 9:46   |   کد مطلب: 305448
اسلام آبادخبر: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تا کنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان مشاهده نشده است

به گزارش اسلام آباد خبر،ابراهیم شکیبا در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد با بیان اینکه تاکنون موردی از ابتلاء به بیماری کرونا در ایران و استان کرمانشاه مشاهده نشده است، اظهار داشت: به منظور پیشگیری از ابتلاء به این ویروس درصدد ارائه آموزش‌های گسترده به مردم هستیم.

وی با بیان اینکه در این راستا استانداری وظایفی را برای سازمان‌های مختلف در استان تعیین کرده است، افزود: به همین منظور درب مدارس پلاکاردهای اطلاع رسانی جهت مراقبت در برابر ویروس کرونا نصب شده است.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: همچنین مراقبین سلامت و پزشکان با تمام دقت مرزهای ورودی کشور را بررسی می‌کنند.

این مسئول با بیان اینکه درصدد تدوین دستورالعملی برای پیشگیری از ابتلای احتمالی به ویروس کرونا هستیم، بیان داشت: بیمارستان‌های استان هم آماده پذیرش احتمالی بیماران مبتلا به کرونا خواهند بود.

شکیبا خاطرنشان کرد: به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا مردم باید موارد بهداشتی را رعایت کنند.

وی گفت: تمام مرزهای ورودی کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد و در این راستا گردشگران چینی هنگام ورود به کرمانشاه رصد مسافران در مرزها به طور جدی انجام می‌شود.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تاکید بر اینکه تاکنون مشکلی در این زمینه وجود نداشته است، عنوان کرد: گروه‌های مختلف ۱۵ و ۲۸ نفره و پنج و چهار نفره چینی وارد استان کرمانشاه شدند که موردی از ابتلاء به بیماری کرونا در آنها مشاهده نشد.

این مسئول بیان داشت: از آنجا که این گردشگران علامتی از بیماری نداشتند، قرنطینه نشدند

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران